گروه : مطالب ویژه
شماره : 66458
تاریخ : 1399-04-13 14:20
مدیر کل اطلاعات گلستان در بازدید از گلستان ما : وجود رسانه ای مثل گلستان ما جزو ضرورتهاست / رسانه طراز انقلاب و الگوی سایر رسانه ها باشید مدیر کل اطلاعات گلستان با بیان اینکه وجود رسانه ای چون گلستان ما جزو ضرورتهاست ، گفت : من فکر می کنم گلستان ما می تواند طرازی باشد برای سایر رسانه ها و خبرگزاری ها با رویکردهایی چون عدالت خواهی که این خیلی ارزشمند است .

به گزارش گلستان ما ؛ جلالی مدیر کل اطلاعات استان گلستان شامگاه گذشته پنجم آذرماه در دیدار با هیئت تحریریه پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما اظهار کرد : خیلی وقت بود که دوست داشتم به این رسانه بیایم و عرض خدا قوت و خسته نباشید داشته باشم ولی مشغله کاری باعث شد با تاخیر خدمت برسم.

 

جلالی افزود : من ابتدای به ساکن در سپاه گرگان بودم و شروع کارم با سپاه گرگان بود تا اینکه در سال 64 که تشکیلات وزارت اطلاعات شکل گرفت ، من به این نهاد منتقل شدم ، البته حضور ما در سپاه و بسیج با هدف رفتن به جبهه و جنگ بود اما شرایط باعث شد تا در این نهاد مقدس ماندگار شویم و در ادامه مسئولیت اداره اطلاعات کردکوی و بندرترکمن و چندین شهر دیگر را داشتم تا اینکه از دو سال پیش وظیفه سربازی به بنده سپرده شد.

 

 وی تصریح کرد : کاری که شما می کنید همسو با برخی نهادهای مهم نظام است ، نهادهای که آرمانهای امام و مقام معظم رهبری را دنبال می کنند و می خواهند به همان افق ترسیم شده برسند و این نگاه در افق شما در گلستان ما دیده می شود .

 

مدیر کل اطلاعات گلستان خاطرنشان کرد : من فکر می کنم گلستان ما می تواند طرازی باشد برای سایر رسانه ها و خبرگزاری ها با رویکردهایی چون عدالت خواهی که این خیلی ارزشمند است و وقتی این سایت را باز می کنید باید امید و نشاط را به مردم تزریق کند و به وفاداران نظام آرامش دهد.

 

جلالی اضافه کرد : امروز یکی از سلاح هایی که می تواند در دست ما باشد و هم آرمان امام راحل(ره) و هم رهبر معظم انقلاب است ، وحدت می باشد  ، هر چه ما در داخل نظام با هم باشیم و پشت سر هم بایستیم سید حسن نصرالله در بیرون کشور شاداب است و انرژی می گیرد .

 

وی تاکید کرد : ما در استان گلستان تهدیداتی را در اوایل انقلاب در قالب جنگ اول و دوم گنبد داشتیم و اگر از فرصتی که وحدت اقوام در اختیار ما نهاده استفاده نکنیم ، این برای دشمن یک فرصت می شود لذا  ممکن است به مشکل بخوریم .

 

وی یادآور شد : پیش بینی های مقام معظم رهبری در خصوص فتنه 96 و 98 کاملا درست از آب در آمد و این در کلیپی که ما از ایشان در روزهای گذشته دیدیم کاملا مشهود بود اما وحدت استان باعث شد که کمترین مشکلات را داشته باشیم و هیچگونه نارضایتی که منجر به تجمع شود در بین اهل سنت استان نداشتیم.

 

مدیر کل اطلاعات استان بیان داشت : همه این موارد نشان می دهد عقبه تلاش ها برای وحدت نتیجه بخش بوده و این ما را به این سمت می کشاند که همگرایی ها تقویت شود و به عنوان یک رویکرد دنبال شود .

 

وی گفت : امروز هم اگر می خواهید خدمت کنید و برای نظام قوت باشید از سلاح وحدت استفاده کنید ، من تلاش های شما را می بینم و از آن طرف نیز هستند نهادهایی که از شما دفاع کنند ، لذا شما باید طراز و الگو باشید ، همه شما را به چشم یک مجموعه با اخلاق و معتقد و ایمانی ببینند.

 

این مقام امنیتی افزود : سعی کنید در کارتان شائبه نباشد ، نفسانیات نباشد ، آرامش خاطر برای مخاطبین ایجاد کنید ، امروز وجود رسانه ای مثل گلستان ما جزو ضرورتهاست برای حفظ نظام ، سعی کنید شعبه و شاخه داشته باشید ، از دست ما هم اگر کاری بر بیاید همه جانبه کمک می کنیم .

 

انتهای پیام /