گروه : مطالب ویژه
شماره : 69275
تاریخ : 1399-06-29 23:26
نماینده گرگان و آق قلا خطاب به ظریف : 5 ماه است مرز ایران – ترکمنستان تعطیل است / از کدام صادرات سخن می گویید نماینده گرگان و اق قلا در جلسه امروز مجلس خطاب به ظریف گفت : 5 ماه است مرز ایران – ترکمنستان تعطیل است ؛ از کدام صادرات سخن می گویید.

به گزارش گلستان ما ؛ رمضانعلی سنگدوینی نماینده گرگان و آق قلا در جلسه امروز صبح مجلس (15 تیرماه) خطاب به جواد ظریف وزیر امور خارجه گفت : استان گلستان که دومین استان کشور در پرورش مرغ است، به ترکمنستان صادرات مرغ ندارد

وی با اشاره به اینکه چرا مشکل گازی ایران و ترکمنستان تاکنون حل نشده است ، گفت : ۵ ماه است که مرز ایران و ترکمنستان تعطیل است ؛آنگاه شما از صادرات می‌گویید این صادرات کجاست .

سنگدوینی اضافه کرد: با وجود اینکه حدود ۳۵ درصد مردم گلستان سنی و ترکمن هستند نمی‌توانند ارتباط اقتصادی و تجاری خوبی با ترکمن‌ها برقرار کنند، آنگاه شما از صادرات می‌گویید این صادرات کجاست.

نماینده مردم گرگان و آق قلا و عضو کمیسیون انرژی خاطرنشان ساخت :آقای ظریف اعلام کرد که سیاست‌هایشان همیشه موفقیت آمیز است و دائما ژست موفقیت را می‌گیرند اما در مسیری که طی کردند منفعلانه بودند.

انتهای پیام /