گروه : مطالب ویژه
شماره : 70645
تاریخ : 1400-02-02 03:19
در آستانه سفر وزیر بهداشت به گلستان ؛ مسئول حراست دانشگاه علوم پزشکی گلستان عزل شد روز گذشته و در آستان سفر دکتر نمکی به استان گلستان حمیدرضا رستمانی مسئول حراست دانشگاه علوم پزشکی گلستان از سمت خود عزل شد.

به گزارش گلستان ما ؛ حمیدرضا رستمانی که پیشتر مسئول حراست این دانشگاه بود از سمت خود برکنار و اقای فولادیان جایگزین وی شد .

گویا این مدیر ارشد در دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دانشجوی اخراجی از کار درآمده بود.

گفته شده وی تاکنون ۳ بار از بورسیه تخصصی استفاده کرده و هر سه بار نتوانسته است دوره تحصیلی را با موفقیت به پایان رساند. اما با این حال مسوولیت مرتبط با مدرک نداشته اش را هم گرفته است.

وی برای اولین بار در سال ۸۹ از رییس وقت دانشگاه علوم پزشکی گلستان بورسیه PHD را می گیرد بعد از مشروطی در این رشته در سال ۹۰ مجددا از دانشگاه بورسیه PHD رشته دیگری را گرفته اما باز هم در این رشته ناکام بوده و علیرغم ناکامی، مجددا سال ۱۳۹۱ بورسیه PHD  رشته ای دیگر را اخذ  می کند.

 مدیر مذکور از سال ۸۹ تا سال ۹۵ در ماموریت آموزشی به سر می برده ولی از ابتدای سال ۹۶ اخراج شده و دانشجوی اخراجی محسوب می شود، از سال ۹۶ هم ظاهرا هیچ گزارشی از عدم توفیق در تحصیلش به دانشگاه محل کار خود نداده است.

انتهای پیام /