گروه : مطالب ویژه
شماره : 70427
تاریخ : 1399-09-08 06:15
با اعلام نفرات برتر کنکور اعلام شد؛ کسب رتبه برتر توسط دو دانش آموز گلستانی در رشته تجربی دو دانش آموز مرکز آموزشی استعداد های درخشان گرگان موفق به کسب رتبه سوم و ششم در کنکور سراسری شدند.

به گزارش گلستان ما؛ برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش استان گلستان دو دانش آموز نخبه گلستانی از دبیرستان شهید بهشتی گرگان در بین 6 نفر برتر رشته تجربی کنکور سراسری قرار گرفتند.

بر اساس اطلاعیه مندرج در سایت سازمان سنجش آقای محمد تیموری رتبه سوم و آقای شهریار سلمانی رتبه ششم رشته تجربی کنکور سراسری سال 99 را از آن خود نمودند.

احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش گلستان با تبریک به جامعه فرهنگی و دانش آموزان استان گلستان گفت:  موفقیت  دانش آموزان گلستانی را در آزمون ورودی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 99 به ویژه درخشش این دودانش آموز  عزیز را  به خانواده های محترم ،دبیران ،مدیریت وعوامل اجرایی دبیرستان تیزهوشان شهیدبهشتی گرگان ،فرهنگیان تبریک میگویم.

وی ابراز امیدواری کرد تا با همراهی و همکاری تمامی دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت و با اجرای طرح ها و برنامه ها ی پژوهش محور  و نوآورانه در نظام آموزشی شاهد درخشش بیش از پیش فرزندان مستعد و علاقه مند استان در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی در سطح کشورو جهان باشیم.

انتهای پیام/