گروه : مطالب ویژه
شماره : 67232
تاریخ : 1399-01-21 22:10
نماینده وزارت علوم در دانشگاه های استان گلستان : سپهبد سلیمانی گل سرسبد دستاوردهای دوران دفاع مقدس است نماینده وزارت علوم در دانشگاه های استان گلستان گفت : جنگ تحمیلی هم دستاوردهای زیادی داشت و منبع عظیمی از سرمایه های اجتماعی و انسانی را فراهم آورد، گل سرسبد این دستاورد ها، سردار سلیمانی است.

به گزارش گلستان ما، علی نجفی نژاد نماینده وزارت علوم در دانشگاه های استان گلستان و ریاست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، در جلسه قرارگاه شهید علم الهدی، راهیان نور دانشجویی دانشگاه های استان گلستان اظهار داشت: راهیان نور یکی از فعالیت هایی است که می تواند با فراهم آوردن فرصت حضور برای دانشجویان و دانشگاهیان در جبهه های حق علیه باطل گنجینه ای از معارف را از نسل های گذشته به حال انتقال دهد.

نجفی نژاد افزود: جنگ تحمیلی دارای دست آوردهای مثبت و منفی بود، از طرفی باعث خسارات مالی و جانی شد و از طرف دیگر منبع عظیمی از سرمایه های اجتماعی و انسانی را فراهم آورد، گل سرسبد این دست آورد ها، سردار سلیمانی است.

 وی تصریح کرد :سپهبد سلیمانی محصول همین مکتب دفاع مقدس است، او تمام تصورات و نقشه های دشمن را نقش برآب کرد و در کنار دیگر جوانان در منطقه مقاومت را رونق بخشید و با شهادتش سرمایه اجتماعی عظیمی در راستای اهداف جبهه مقاومت ایجاد کرد.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان خاطرنشان کرد : دستاورد و حاصل و انتقام خون حاج قاسم خروج آمریکا از منطقه خواهد بود، بنابر این زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار، شهادت و فرهنگ مقاومت در برابر استکبار با حضور در این فعالیت ها امکان پذیر خواهد بود.

انتهای پیام/