گروه : مطالب ویژه
شماره : 71698
تاریخ : 1399-11-03 15:39
استاندار گلستان: تردد پلاک های غیر بومی در گلستان طی دو هفته آتی ممنوع است /مردم محدودیت های کرونایی را رعایت کنند استاندار گلستان گفت: تردد تمام پلاک های غیر بومی در گلستان طی دو هفته آتی ممنوع است و این خودروها در صورت عبور و مرور مشمول جریمه می شوند.

 به گزارش گلستان ما؛ هادی حق شناس امشی در برنامه گفتگوی ویژه خبری سیمای مرکز استان با موضوع آغاز اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی؛ اظهار کرد: در حال حاضر اگرچه وضعیت ابتلا و فوتی های استان نسبت به کشور بهتر است اما متاسفانه ۵۰۰ بیمار در استان بستری هستند و تعداد فوتی های کرونایی دو رقمی شده است.

وی افزود: در شهرهای قرمز تجمعات و جلسات بالای ۱۵ نفر ممنوع است.

استاندار گلستان تصریح کرد: در شهر های قرمز فعالیت گروه های شغلی ۲ و ۳ و ۴ ممنوع , در شهر های نارنجی فعالیت گروه‌های شغلی ۳ و ۴ ممنوع و در شهر های زرد فعالیت گروه شغلی ۴ ممنوع است.

وی بیان کرد: ادارات در شهرهای قرمز حداکثر مجاز به استفاده از ۳۰ درصد کارمندان هستند.

حق شناس خاطرنشان کرد:همکاری اصناف با ستاد کرونا و تعطیلی واحدهای صنفی شایسته تقدیر است و امیدواریم همراهی همگانی در این دو هفته طلایی موجب انقطاع شیوع ویروس کرونا شود.

وی متذکرشد: بیشترین عامل شیوع کرونا در ماه های اخیر دورهمی های خانوادگی, ازدحام در صف های نانوایی و مراجعات غیر ضروری به شعب بانکها بوده است که از مردم تقاضا داریم پرهیز لازم را صورت دهند تا هر چه زودتر از گسترش کرونا جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/