گروه : مراوه تپه
شماره : 47618
تاریخ : 1399-01-11 14:10
در روزهای زیبای هفته وحدت انجام شد؛ دیدار فرمانده نیروی هوایی با امام جمعه گلیداغ + تصاویر فرمانده نیروی هوایی شهرآباد به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس اداره میراث فرهنگی مراوه تپه با امام جمعه اهل سنت بخش گلیداغ دیدار کرد.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اترک، در روزهای زیبای هفته وحدت، سرهنگ علی پورطاهری، فرمانده نیروی هوایی شهرآباد به همراه قربان محمد کن سال بخشدار گلیداغ، مرادی، رئیس اداره ورزش و جوانان و بهادر، رئیس اداره میراث فرهنگی مراوه تپه با حاج عباس آخوند علیزاده، امام جمعه بخش گلیداغ دیدار نمودند.

در این دیدار، قربان محمد کن سال گفت: از هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی که در سرتاسر ایران اسلامی، برای حفظ امنیت کشورمان تلاش می کنند تا گزندی به خاک عزیزمان وارد نشود ، تقدیر و تشکر می کنیم.

وی همچنین از پرسنلل درمانی نیروی هوای شهرآباد به خاطر انجام کمک های درمانی و ویزیت بیماران در مناطقی محروم به خصوص در منطقه محروم گلیداغ، تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه سرهنگ پور طاهری نیز ضمن تقدیر تشکر از بخشدار و مردم گلیداغ و همچنین امام جمعه این بخش گفت: از این که در چنین منطقه ای خدمت می کنم، بسیار خرسند هستم.

tahrali1

tahrali2

انتهای پیام/