گروه : فرهنگی و هنری
شماره : 66438
تاریخ : 1399-04-20 17:27
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان: بسیج پای مشکلات و آبروی مردم می‎ایستد/ اعلام آمادگی بسیج برای نظارت بر بازار و کنترل قیمت‎ها فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: انقلاب اسلامی با مردم تعریف می‎شود لذا بسیج باید پای مشکلات و آبروی مردم بایستد.

به گزارش گلستان ما، سردار حسین معروفی صبح امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان، با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: امروز ملت ایران برای همه آزادی‎خواهان و مسلمانان جهان الگو است.

وی با بیان اینکه هیچ کسی تصور نمی‎کرد حوزه کار نهاد بسیج که توسط امام راحل تاسیس شد و پرورش یافت خارج از جغرافیای ایران اسلامی باشد، افزود: بسیج منظومه‎ای از خوبی‎ها و ارزش‎های الهی و انسانی برای امنیت پایدار در همه عرصه‎ها است.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان بسیج را فکر، جریان، آرمان و ایده دانست و یادآور شد: بزرگترین بسیجی تاریخ امام علی(ع) و آموزگار بسیج امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان هستند.

 

امام حسین(ع) به ما آموخت محافظه‎کار نباشیم، ظلم نکنیم و زیر بار ظلم نرویم
معروفی با بیان اینکه امام حسین(ع) به ما آموخت محافظه‎کار نباشیم، ظلم نکنیم و زیر بار ظلم نرویم، ابراز کرد: مکتب امام حسین(ع) به ما یاد داد نباید با محاسبه‎گری غلط ذائقه خود را در برابر دشمن تغییر بدهیم و هیچ ائتلافی نمی‎تواند در مقابل ائتلاف انقلابیون ما تأثیرگذار باشد.

 وی با بیان اینکه بسیج بن‎بست‎شکن و تربیت‎یافته فرهنگ حسینی است، خاطرنشان کرد: اخلاص در عمل شاخصه اصلی بسیج است که کار را برای خدا و تکلیف الهی و اسلامی انجام می‎دهد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه بسیج بصیرت عباس‎گونه دارد، بیان کرد: ما امروز در کشورمان نیازمند عباس و عمار انقلاب و ابوذرها و زینب‎ها هستیم، در واقع امروز به تفکر و شخصیت‎های بزرگ نیاز داریم.

 

بسیج با حضور به موقع و هوشیارانه اجازه نمی‎دهد بحران‎های ایجاد شده توسط دشمنان به نتیجه برسد
معروفی به موقع، دقیق و هوشمندانه عمل کردن را دیگر ویژگی بسیج برشمرد و گفت: بسیج با حضور به موقع و هوشیارانه اجازه نمی‎دهد بحران‎های ایجاد شده توسط دشمنان به نتیجه برسد.

وی با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی به وسیله بسیج و فرهنگ عاشورا به دفاع مقدس تبدیل شد، اذعان کرد: بسیج مستضعفین پس از جنگ تحمیلی نیز در همه صحنه‎ها حضور فعالانه دارد و امنیت را در کشور فراهم کرده طوری که هر جایی که دشمن وارد می‎شود ضربه می‎خورد.

 

فرمان امام  برای بسیج یک تکلیف محسوب می‎شود نه توصیه و سفارش/ بسیج باید پای مشکلات و آبروی مردم بایستد
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه امروز بسیج در همه عرصه‎ها حرف برای گفتن دارد چراکه بسیج یک مکتب عمل‎گرا است، تأکید کرد: نگاه بسیج به امام امت است و فرمان امام  برای این نهاد مقدس یک تکلیف محسوب می‎شود نه توصیه و سفارش.

معروفی با بیان اینکه نقش ولایت در مدیریت بسیج بر هیچ کس پوشیده نیست، تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر که به بهانه اصلاح سوخت صورت گرفت آمریکا، رژیم صهیونیستی، منافقین، عربستان سعودی و سلطنت‎طلب‎ها و نیروهای اجاره‎ای داخل کشور سعی کردند در کشور اغتشاش ایجاد کنند اما بسیج در کنار نیروی انتظامی وارد میدان شد و شرف و امنیت کشور را ضمانت کرد.

وی با بیان اینکه بسیج به معنای مردم و از مردم و برای مردم است، ابراز کرد: انقلاب اسلامی با مردم تعریف می‎شود و مردم پای آبروی انقلاب ایستادند لذا بسیج باید پای مشکلات و آبروی مردم بایستد و مسوولان باید گوش شنوای مردم باشند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان متذکر شد: از استاندار گلستان درخواست دارم این دستور را به سراسر استان مکتوب کنند که هر مدیری در هر بخش به ویژه برای کنترل بازار و قیمت‎ها به نیروی انسانی احتیاج دارد تمام بسیج را در اختیار آنها خواهیم گذاشت.

معروفی در پایان ابراز کرد: آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی روشن است و دست بسیج در دست امام است و نمی‎گذارد نامحرمان و بیگانگان به کشورمان چپ نگاه کنند.

انتهای پیام/