گروه : علی آباد کتول
شماره : 56512
تاریخ : 1398-12-01 17:09
با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان انجام شد؛ آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری 3 در علی آباد کتول + تصاویر مرکز خدمات جامع سلامت شهری 3 علی آباد کتول با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان افتتاح شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از زرین نامه؛ آیین افتتاح مرکز جامع سلامت شهری 3 علی آباد کتول با حضور دکتر فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دکتر عارف نیا معاون بهداشتی استان، هدایتی کتولی فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای این شهرستان افتتاح شد.

دکتر عبدالرضا فاضل در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی اظهار کرد: در راستای تحقق شعار عدالت اجتماعی و ارتقاء خدمات بهداشتی و درمانی مردم منطقه این مرکز با اعتبار 700 میلیون تومان در هفته دولت به بهره برداری رسید.

وی از ارائه خدماتی همچون ویزیت پزشک، سلامت روان، مراقب سلامت، بهداشت محیط و حرفه ای، پیشگیری و مبارزه با بیماری ها، داروخانه، تزریقات و پانسمان در این مرکز بهداشتی خبر داد و گفت: ۱۵ هزار نفر از شهروندان و 4 هزار نفر از روستاییان تحت پوشش مرکز جامع سلامت شهری شماره 3 قرار دارند.

دکتر فاضل همچنین از افتتاح 6 مرکز جامع سلامت شهری در سطح استان گلستان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: هر یک از این مراکز 10 تا 15 هزار نفر جمعیت را تحت پوشش خود دارند.

behdasht2

 behdasht1

behdasht4

behdasht7

behdasht5

behdasht8

behdasht6

behdasht9

behdasht10

behdasht3

انتها پیام/