گروه : بندرگز
شماره : 54017
تاریخ : 1399-04-22 09:53
جشن گلریزان زندانیان جرایم غیرعمد در بندرگز برگزار شد جشن گلریزان زندانیان جرایم غیر عمد شهرستان بندرگز با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیران دستگاه های اجرایی و جمعی از خیرین، صاحبان صنایع و مردم در محل دادگستری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کناره، فرماندار بندرگز در این مراسم گفت: مردم این شهرستان در کارهای خیر و نوع دوستی به همنوعان همواره در کشور پیشگام هستند.

"حسین احمدی" اظهار داشت: لذت کمک به نیازمندان برای همگان دست یافتنی نیست و این لذت را افراد بی ریا و سخاوتمند درک خواهند کرد.

وی کمک های خیرین برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی را توفیق الهی و ذخیره آخرت برای آنها دانست و گفت: حضور خیرین در جشن گلریزان یک توفیق الهی است.

فرماندار بندرگز با اشاره به مشکلات معیشتی، روحی و روانی خانواده زندانیان جرایم غیرعمد گفت: جشن گلریزان فرصتی است تا مردم نوع دوست و خیر این شهرستان با کمک به خانواده های زندانیان جرایم غیرعمد نیازمند، خشنودی خدا را کسب کنند.

احمدی ادامه داد: امسال امیدواریم با مساعدت های خیرین و نیکوکاران بتوانیم 11 زندانی مالی و جرایم غیرعمد در شهرستان بندرگز را آزاد کنیم.

انتهای پیام/