گروه : اخبار
شماره : 82377
تاریخ : 1401-09-14 03:44
آخرین جزئیات فوت مهدی کابلی سوژه رسانه ای اینترنشنال از زبان مسئولان مرکز درمانی 5 آذر گرگان روابط عمومی بیمارستان 5 آذر گرگان در خصوص فوت مهدی کابلی کفشگیری، نوجوان 15 ساله گلستانی که سوژه رسانه های معاند به نظام جمهوری اسلامی ایران شده واکنش نشان داد و به جزئیات فوت وی پرداخت.

به گزارش گلستان ما؛ رسانه های معاند نظام که در روزهای گذشته پروژه کشته سازی در آشوب های اخیر را در سطح کشور رقم زدند اینبار به موضوع جانباختن یک نوجوان 15 ساله که براثر تصادف با موتورسیکلت  و در محلی خارج از حضور نیروهای امنیتی و یا آشوب گرگان در گرگان پرداختند و آن را به آشوب های خیابانی و تظاهرات مردمی در 24 آبان گرگان نسبت دادند.

مجتبی محمدی، مدیر روابط عمومی بیمارستان 5 آذر گرگان جزئیات بیشتری را در اختیار ما قرار داده و می گوید: این فرد در وضعیت تروما در تاریخ یاد شده به بیمارستان از طریق آمبولانس 115 منتقل شد.

محمدی بیان کرد: سطح هوشیاری وی پایینی داشته و ما اطلاعاتی از مشخصات حادثه دیده نداشتیم، بیمارستان سطح تریاژ آن را انجام داده بود و پس از آن به اتاق سی.پی.آر انتقال داده می شود و پس از آن زیر نظر مراقبت های پزشکی قرار می گیرد و نهایت در تاریخ یکم جان خود را از دست ددند.

وی بیان کرد: علت فوت این نوجوان گلستانی شدت ضرباتی بود که به بدن وی به ویژه ناحیه سر براثر تصادف با موتورسیکلت وارد شده است.

این مقام مسئول تاکید کرد: پس از فوت و انجام اقدامات اداری و قانونی جنازه متوفا در تاریخ یاد شده در اختیار خانواده قرار گرفته است.

این در حالی بود که رسانه های معاند عنوان کردند جسد مهدی کابلی شبانه تدفین شده است.

همچنین کارشناس پلیس راهور استان گلستان نیز این موضوع را تایید کرده که حادثه در خارج از نقطه تجمعی اتفاق افتاده و علت تصادف این نوجوان گلستانی تخطی از سرعت مطمئن و عدم توانایی کنترل وسیله نقلیه عنوان شده است.

انتهای پیام/