گروه : اخبار بین‌الملل
شماره : 64216
تاریخ : 1399-06-29 00:10
ادامه آشوب‎ها در سرزمین‎های اشغالی؛ آزار و اذیت کودکان در مدارس رژیمِ کودک‎کُش صهیونیستی/ از وادار کردن کودکان به خوردن استفراغ خود تا گرفتن بینی و دهان آنها در حد خفگی + عکس (+15) ده ها هزار نفر از والدین به خیابان های سراسر اسرائیل آمدند و خواستار اصلاح سیستم مراقبت از کودکان از جمله جلوگیری از سوء استفاده از کودکان در مدارس و مراکز نگهداری روزانه شدند.

به گزارش گلستان ما به نقل از تیتریک؛ پس از سوء استفاده مالک مهد کودک از 11 کودک، ده‎ها هزار نفر از والدین به خیابان های سراسر اسرائیل آمدند و خواستار اصلاح سیستم مراقبت از کودکان از جمله جلوگیری از سوء استفاده از کودکان در مدارس و مراکز نگهداری روزانه شدند.

شب گذشته در پی اتهام مالک و متصدی مهد کودک، ده هزار نفر از معترضان در تل‌آویو به همراه هزاران نفر از 24 تظاهرات دیگر در سراسر اسرائیل جاده‎های بیت المقدس، تل‌آویو و حیفا را بستند.

تظاهرکنندگان خواستار نظارت وزارت آموزش و پرورش بر مراکز پیش دبستانی، نگهداری و مراقبت روزانه شدند. سازمان دهندگان این اعتراضات از دولت خواستند تا مجازات متجاوزان به حقوق کودکان را افزایش دهد و دوربین های امنیتی در مراکز نگهداری کودکان نصب کند.

"کارمل مادا" 25 ساله، ساکن "راش هایین" شهر مرکزی اسرائیل، متهم به 18 مورد سوء استفاده و اقدامات بی رحمانه علیه کودکان 3 ماهه تا 3 ساله است.

طبق گزارش ها، "مادا" به شیوه های گوناگون از جمله؛ وادار کردن کودکان به خوردن استفراغ خود، پوشاندن سر کودکان با پتو و نشستن روی آنها، بستن دستان کودکان با طناب از چند دقیقه تا چند ساعت، شلاق زدن به کودکان، انداختن به هوا و پرت کردن آنها روی زمین، تکان دادن نوزادان، قرار دادن کودکان رو به دیوار برای چند ساعت، سیلی زدن به کودکان، نیشگون گرفتن و کشیدن پشت سر کودکان، گرفتن بینی و دهان کودکان تا جایی که تنفس آنها دشوار شود، مرتکب این سوء استفاده ها می شد.

معصومه میرحسینی

انتهای پیام/