گروه : اجتماعی
شماره : 70227
تاریخ : 1399-09-09 19:16
دستگيري 71 متهم تحت تعقيب در گنبدكاووس فرمانده نیروی انتظامی گنبد از دستگيري 71 متهم تحت تعقيب و توقيف 30 دستگاه خودرو و موتورسيكلت هاي متخلف، فاقد پلاك و مزاحمان خياباني و كشف يك قبضه سلاح غيرمجاز ، خبر داد.

به گزارش گلستان ما، سرهنگ محمود علی فر" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي به منظور ناامن كردن فضا براي مجرمان در جهت پيشگيري از وقوع جرايم، دستگيري سارقان، اراذل و اوباش، متهمان تحت تعقيب و متواري و خرده فروشان مواد افيوني در گنبدكاووس به مرحله اجراء در آمد.

اين مقام انتظامي افزود: با تلاش هاي بي وقفه ماموران 15 سارق سابقه دار كه 2 سارق مرتكب سرقت هاي بعنف شده بودند در اجراي اين طرح شناسايي و دستگير كه در تحقيقات پليس به 49 فقره انواع سرقت از جمله سرقت از اماكن خصوصي، موتورسيكلت، سرقت از معابر عمومي و كيف قاپي، قطعات خودرو و غیره در سطح شهرستان گنبدكاووس اقرار کردند.

سرهنگ علي فر تصريح کرد: همچنين در پاكسازي 11 نقطه آلوده، 33 خرده فروش مواد افيوني و معتاد متجاهر دستگير و يك كيلو و 440 گرم موادمخدر از پاتوق هاي آنان كشف شد.

وي اظهار داشت: دستگيري 71 متهم تحت تعقيب و توقيف 30 دستگاه خودرو و موتورسيكلت هاي متخلف، فاقد پلاك و مزاحمان خياباني و كشف يك قبضه سلاح غيرمجاز از ديگر موفقيت هاي طرح مذکور بوده است.

فرمانده انتظامي گنبدكاووس در پايان با تاكيد برعزم جدي پليس در برخورد مقتدرانه با مخلان نظم و امنيت خاطر نشان كرد: امنيت و آرامش ارمغان پليس به شهروندان بوده و مردم مي توانند با مشاركت حداكثري، هرگونه اخبار و اطلاعات خود در خصوص مخلان نظم، آرامش و آسايش را از طريق شماره تلفن 110 به مركز فوريت هاي پليس اطلاع رساني كنند.

انتهای پیام/