گروه : اجتماعی
شماره : 68723
تاریخ : 1399-10-27 18:58
تقدیر فرمانده لشکر ۳۰ گرگان از مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی گلستان ارشد نظامی آجا در گلستان و فرمانده لشکر 30 گرگان با ارسال لوح سپاس از مدیریت، حسن اخلاق و تلاش های مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان تقدیر کرد.

به گزارش گلستان ما، سرتیپ ۲ ستاد، محمدعلی سعید عسکری، ارشد نظامی آجا در استان گلستان و فرمانده لشکر ۳۰ گرگان بخاطر مدیریت، مجاهدت، خلاقیت و اخلاق محمدرضا بهرامی در حوزه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی با اهداء لوحی، تقدیر کرد.

در متن این لوح آمده است: بدون تردید، عرصه وسیع اطلاع‌رسانی مؤثر و ارتباطات موفق دوسویه، مرهون تلاش و زحمات مجدانه کارکنان سخت کوش و وارسته ای است که خدمت به میهن و مردم شهیدپرور استان را وجه خدمت خویش ساخته و از هر تلاشی در راه پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مضایقه نمی نمایند.

اینک در سال «جهش تولید» و هفته روابط عمومی و ارتباطات بر خود فرض دانسته از حسن همکاری و تعامل همه جانبه حضرتعالی، به مصداق حدیث شریف « من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق » صمیمانه تشکر و قدردانی و به رسم یادبود این لوح سپاس را تقدیم می‌کنم و موفقیت روزافزون شما را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت ولایت و زعامت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خدواند متعال مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/