گروه : اجتماعی
شماره : 67079
تاریخ : 1399-12-10 03:53
قابل توجه جوانان مومن و متعهد : آگهی استخدام درجه داری نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بین جوانان مومن و متعهد و علاقمند به حرفه نظامی گری و رزمندگی دارای روحیه انقلابی، ولایت مداری و سلحشوری، همرزم می پذیرد.

به گزارش گلستان ما ؛ نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه راه شهیدان والامقام و به منظور حفظ تمامیت ارضی و تامین نیروی انسانی خود در طیف درجه داری (پیمانی ۵ ساله) از بین جوانان مومن و متعهد و علاقمند به حرفه نظامی گری و رزمندگی دارای روحیه انقلابی، ولایت مداری و سلحشوری، همرزم می پذیرد.
 
الف) شرایط عمومی
1- متدین به دین مبین اسلام
2- تابعیت جمهوری اسلامی ایران (ایرانی الاصل بودن عدم سابقه تابعیت بیگانه ).
3- ایمان به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن .
4- اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه.
5- فقدان محکومیت موثر کیفری و محکومیت ناشی از اقدام علیه امنیت کشور ، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران .
6- نداشتن عضویت یا وابستگی و هواداری از احزاب، گروه ها و سازمان های سیاسی.
7- عدم معروفیت به فساد اخلاقی برابر ضوابط گزینش.
8- کسانی که بعنوان عضو در ارتش جمهوری اسلامی ایران می پیوندند، باید برای رزمنده شدن وارد شوند و آمادگی ماموریت در هر منطقه/پایگاه حوزه ماموریت نداجا را داشته باشند.
9- شاخصه های تدین و انقلابی بودن اصل بوده و در همه مراحل مورد توجه قرار می گیرد .
10- استخدام افراد بر مبنای مرتفع نمودن مشکلات اقتصادی آنان نبوده و جذب و استخدام بر اساس نیاز سازمان می باشد.
11- در استخدام با وجود انگیزه خدمتی ، روحیه ایثار و فداکاری توجه می شود .
12- سپردن تعهد محضری مبنی بر پرداخت 2 برابر هزینه های دوره آموزشی در صورت استعفا و یا اخراج برابر قوانین و مقررات ارتش جمهوری اسلامی ایران .
13- دارا بودن حداقل سن 16 سال تمام و حداکثر 21 سال و در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت ضرورت به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود.(فرزندان شاهد ، جانبازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل معاف می باشند).
14- دارا بودن سلامت جسم و روان ( برابر آیین نامه معاینات پزشکی استخدام نیروهای مسلح ).

تبصره : حداقل قد برای عموم داوطلبان 165 سانتی متر بوده و دید چشم حداقل 8/0 می باشد.
 
 ب) شرایط اختصاصی :
1- سپردن تعهد محضری برابر ضوابط قانون ارتش جمهوری اسلامی ایران.
2- دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه در یکی از رشته های زیر با شرایط مورد اشاره:
الف) رشته های نظری (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم معارف اسلامی) با حداقل معدل کل 13
ب) رشته های مهارتی کارودانش با حداقل معدل کل 13
ج) رشته های فنی حرفه ای با حداقل معدل کل 13
پ) کلیه داوطلبان بایستی مدرک قبولی سال آخر متوسطه نظام جدید (سال دوازدهم) یا دیپلم نظام قدیم خودرا با شرط حداقل معدل اشاره شده در بند بالا حداکثر تا قبل از شروع دوره رزم مقدماتی ارائه نمایند در غیر این صورت کم لم یکن تلقی می گردد.
3- قبولی در آزمون علمی، معاینات پزشکی، مقاومت جسمانی و صلاحیت های گزینشی .
4- نداشتن تعهد خدمتی یا استخدامی به دستگاه های دولتی یا بخش خصوصی .
5- دانشجویان مشغول به تحصیل در سایر دانشگاه ها در صورت داشتن شرایط و ضوابط مورد نظر می توانند ثبت نام نمایند .
تبصره: از پذیزفته شدگانی که از سایر دانشگاه ها می باشند مشروط به ارائه برگه انصراف از تحصیلثبت نام نهایی بعمل خواهد آمد .
6- امکان استخدام دارندگان کارت معافیت پزشکی وجود ندارد .

موارد مهم :
(1) استخدام مشمولان وظیفه عمومی مستلزم ارائه مدرکی دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از اداره وظیفه عمومی است. ( استخدام مشمولان غایب و دارندگان معافیت پزشکی ممنوع است).
(2) فرزندان معظم شهدا، جانبازان، آزادگان ، نیروهای مسلح، ایثارگران، بسیجیان فعال و سربازان جمعی آجا در صورت احراز شرایط عمومی و اختصاصی از اولویت هایی برخوردار خواهند بود.
(3) حافظان کل قران کریم در صورت احراز شرایط عمومی و اختصاصی استخدام در اولویت می باشند.
(4) داوطلبان قبول شده در آزمون علمی، پیش بینی های لازم را برای حداقل سه روز اقامت در تهران به عمل آورند .
(5) آزمون علمی ورودی از کتب عمومی و مشترک دبیرستان خواهد بود.

موارد امتحانی شامل:
 الف) احکام و معارف اسلامی (دین و زندگی)  ب) زبان ادبیات فارسی  ج) رایانه   د) آزمون هوش   ه) اطلاعات عمومی و مسائل روز جامعه   و) زبان انگلیسی
(6) اعلام قبولین نهایی بر اساس مصوبات هیئت گزینش نداجا خواهد بود .
(7) در هر مرحله ای از گزینش که مشخص شود داوطلب فاقد شرایط اعلام شده است از ادامه مراحل گزینش وی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
(8) در صورت تکمیل ظرفیت سهمیه ء ثبت نام متوقف خواهد شد.
(9) استخدام داوطلبان واجد شرایط، حسب اولویت های سازمانی عمدتا به منظور خدمت در مناطق و پایگاه های عملیاتی جنوب نداجا صورت می گیرد.
(10) با توجه به شبانه روزی بودن دوره ی آموزشی لازم است داوطلبان مجرد باشند و تا پایان دوره آموزشی مجرد باقی بمانند (حداقل دوره 18 ماهه می باشد)
(11) مدت قرارداد داوطلبان استخدام، پنج سال است و این مدت به منزله انجام خدمت دوره ضرورت نیز محسوب می گردد و در صورتی قبل از خاتمه تعهد به هر علتی از خدمت مستعفی یا برکنار گردد برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شدگفتنی است داوطلبان پس از طی مدت قرارداد در صورت تقاضای شخصی، داشتن شرایط لازم و نیاز نداجا به استخدام رسمی تغییر وضعیت خواهند یافت.
(12) در خلال دوره پیمانی، ارتقا درجه، تغییر تخصص و پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر مجاز نخواهد بود.

ج) امتیازها :
1- دوره آموزش داوطلبان در آموزشگاه بصورت شبانه روزی بوده و کلیه مخارج آنان از قبیل وسایل کمک آموزشی، خوراک، پوشاک، بهداشت و درمان به عهده نیروی دریایی راهبردی ارتش ج.ا.ا است و ماهیانه مبلغی بعنوان کمک هزینه تحصیلی نیز به آنان پرداخت خواهد شد.
2- داوطلبان پس از اتمام دوره آموزش برابر مقررات ارتش جمهوری اسلامی ایران ، ترفیع می گیرند و از حقوق مزایای شغلی مربوط برخوردار می شوند.
3- دانش آموختگان از تسهیلات مصوب ، کارت اعتباری حکمت و سایر خدمات رفاهی برابر مقررات و ضوابط ارتش ج.ا.ا برخوردار خواهند شد.
4- درصورت ازدواج داوطلبان پس از اتمام دوره آموزش اولیه، هسمر و فرزندان آنها به عنوان افراد تحت تکفل منظور و از تسهیلات بیمه خدمات درمانی و بیمه عمر برابر ضوابط برخوردار خواهند شد.
 
د) مدارک مورد نیاز برای ثبت نام
1- عکس 4*3 دو قطعه ( پشت نویسی شده ).
2- اصل شناسنامه عکس دار.
3- اصل کارت ملی .
4- اصل مدرک دیپلم یا گواهی موقت قبولی دیپلم که به تایید آموزش و پرورش محل تحصیل رسیده باشد.
5- اصل ریز نمرات دیپلم که به تایید آموزش و پرورش محل تحصیل رسیده باشد.
6- خانواده های درجه یک شهدا ، جانبازان ، فررزندان کارکنان نیرو های مسلح و بسیجیان فعال هنگام ثبت نام اصل نامه معتبر از سازمان مربوطه را جهت برخورداری از امتیاز های مصوب ارائه نمایند در غیر اینصورت امتیازی محسابه نمی شود.
7- اضل نامه اشتغال به خدمت یا معرفی نامه از کانون بازنشستگان والدین جهت فرزندان کارکنان نیروهای مسلح.
8- مدرکی که مبین وضغیت نظام وظیفه باشد ، مانند اصل کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی یا برگه اعزام به خدمت ( بدون مهر غیبت ) با تاریخ اعزام بعد از بهمن سال 1398
9- واریز مبلغ 000/800 ریال (هشتصد هزار ریال) به حساب 5151579007008 بانک سپه (به نام تمرکز وجوه عواید دارایی نداجا) و ارائه اصل برگه واریزی در زمان ثبت نام ( وجه واریزی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد.)
 
ه) نحوه ثبت نام
ثبت نام از داوطلبان بصورت حضوری انجام خواهد شد و به مدارکی که با پست ارسال شود ، به ترتیب اثر داده نخواهد شد .
داوطلبان واجد شرایط از تاریخ 21/10/98 تا تاریخ 7/11/98 فرصت دارند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز در بند (ج) و با توجه به محل سکونت خود به نمایندگی نداجا در استان مراجعه نمایند :
 
آدرس : گرگان، شهرک کیانشهر، کیان 5، ساختمان شهرداری ناحیه یک، نمایندگی نداجا در استان گلستان
 
و) مکان و زمان برگزاری آزمون ورودی
1- محل برگزاری آزمون ورودی، همان شهری است که داوطلب در آن اقدام به ثبت نام نموده است، تاریخ برگزاری آزمون ورودی 10/11/98 راس ساعت 00 : 9 بطور همزمان برگزار می گردد.

انتهای پیام /