1395-01-23 15:59
2091
1
30254

شکاف میان لیست امید و حامیان دولت در گلستان/ سید نجیب حسینی باز هم سرش بی کلاه ماند

علیرغم اظهار رئیس شورای اصلاح طلبان گلستان مبنی بر اینکه هر دو کاندیدای شرق گلستان از چهره های نزدیک به اصلاحات و دولت هستند نام شهرام کوسه غراوی به عنوان کاندیدای لیست امید درشرق گلستان معرفی شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کاسپین، هرچه به موعد برگزاری انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی نزدیک تر می شویم هر روز بر حساسیت آن نیز افزوده شده و شهرها نیز دوباره رنگ و بوی انتاباتی به خود می گیرند.

استان گلستان با شش حوزه انتخابیه و هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی از جمله استانهایی است که انتخابات آن در برخی حوزه ها به دور دوم کشیده شده است و همچنان شور انتخاباتی در رگ های استان ساری و جاری است.

حوزه انتخابیه شرق استان گلستان که شامل شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه است یکی از سه حوزه انتخابیه این استان است که در مرحله دوم نماینده خود را خواهند شناخت.

سید نجیب حسینی نماینده اسبق این حوزه انتخابیه که از حامیان دولت اعتدال و از نزدیکان به تفکر دولت تدبیر و امید است و در ابتدای روی کار آمدن دولت یکی از گزینه های استانداری گلستان نیز به شمار می رفت در کنار شهرامکوسه غراوی نماینده اجماع ریش سفیدان ترکمن قرار خواهد گرفت.

اما نکته جالب اینجاست که علی رغم اظهار رئیس شورای اصلاح طلبان گلستان مبنی بر اینکه هر دو کاندیدای شرق گلستان از چهره های نزدیک به اصلاحات و دولت هستند نام شهرام کوسه غراوی به عنوان کاندیدای لیست امید و اصلاح طلبان استان معرفی شد.

این انتخاب در شرق استان بیش از آن که آنکه نشان از سرمایه گذاری اصلاح طلبان بر روی رای قومیتی ترکمن هاست نمایان گر شکاف ایجاد شده میان اصلاح طلبان و حامیان دولت اعتدال است.

بنابراین در دور دوم انتخابات نیز سر سید نجیب حسینی باز هم بی کلاه مانده و تنها امیدش حمایت برخی دوستان او در طیف اصولگرایان است که شاید بتوانند برخی از گروههای اصولگرا و معتدل را برای حمایت از او مجاب کنند.

انتهای خبر/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.