1394-06-10 04:00
1262
0
19851
برگزاری نشست «کتاب خوان» در پنج استان کشور؛

عصر امروز؛ رامیان میزبان پنجاه و ششمین نشست «کتاب‌خوان»

پنجاه و دومین الی پنجاه و ششمین دور از سلسله نشست‌های «کتا‍‌ب‌خوان» امروز سه‌شنبه دهم شهریور در پنج استان کشور برگزار می‌شود.

به گزارش گلستان ما، «وحید صادقلو» مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان رامیان در گفتگو با  گل رامیان گفت: برگزاری پنجاه و دومین الی پنجاه و ششمین دور از سلسله نشست‌های «کتا‍‌ب‌خوان» امروز سه‌شنبه دهم شهریور در پنج استان کشور پیگیری می‌شود.

وی اظهار کرد: پنجاه و دومین نشست «کتا‍‌ب‌خوان» در کتابخانه عمومی پارک‌شهر مرند از ساعت ۱۰ صبح در شهرستان مرند در استان آذربایجان‌شرقی، با حضور کتابداران، اعضای کتابخانه‌های عمومی و جمعی از علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

صادقلو افزود: پنجاه و سومین نشست «کتا‍‌ب‌خوان» نیز ساعت ۱۶ عصر امروز در کتابخانه عمومی بسیج تهران با حضور کتابداران، نویسندگان، فعالان فرهنگی و اهالی رسانه برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین، خراسان رضوی و شهرستان کلات نیز امروز از ساعت ۹ صبح در سالن کاخ خورشید این شهرستان در قالب پنجاه و چهارمین نشست «کتا‍‌ب‌خوان» پذیرای کتابداران و فعالان فرهنگی خواهد بود.

مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان رامیان افزود: کتابخانه عمومی شهید مدنی کازرون در فارس نیز از ساعت ۱۷عصر میزبان پنجاه و پنجمین نشست «کتا‍‌ب‌خوان» است که با حضور کتابداران علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

وی گفت: شهرستان رامیان نیز در استان گلستان در ساعت ۱۰ صبح امروز میزبان پنجاه و ششمین نشست «کتاب‌خوان» در کانون نعیم آموزش و پروش رامیان است.

صادقلو عنوان کرد: سلسله نشست‌های «کتا‍‌ب‌خوان» به منظور اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می‌شود و در آن کتابداران، نویسندگان، فعالان فرهنگی، اهالی رسانه، اعضای کتابخانه‌های عمومی و همه علاقه‌مندان به کتابخوانی، به معرفی کتاب‌های موردنظر خود می‌پردازند.

وی تصریح کرد: در این جلسات که در فضایی صمیمی و با محوریت کتاب برگزار می‌شود، افراد شرکت‌کننده تجربیات مطالعاتی خود را برای استفاده سایر علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک می‌گذارند.

گفتنی است تاکنون ۵۱ برنامه از سلسله نشست‌های «کتاب‌خوان» در سراسر کشور برگزار شده است.

انتهای پیام/

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.