1399-08-08 09:23
116
0
71266

یکصدو سومین مدرسه خیرساز در گنبدکاووس کلنگ زنی شد

کلنگ احداث صد و سومین مدرسه خیرساز در گنبدکاووس در روستای "داشلی علیا" از توابع بخش مرکزی این شهرستان بر زمین زده شد.

به گزارش گلستان ما؛ کمال الدین نظرنژاد معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس عصر چهار شنبه در مراسم آغاز عملیات احداث یک باب واحد آموزشی ۶ کلاسه در روستای "داشلی علیا"  از توابع بخش مرکزی گنبدکاووس اظهار کرد:  از مجموع ۳۵۵ ساختمان آموزشی این شهرستان، ۱۰۲ مورد آن توسط نیکوکاران ساخته شده است.

 مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس با قدردانی از همکاری خوب مجمع خیران مدرسه‌ساز این شهرستان با آموزش و پرورش، افزود: مدرسه قدیمی روستای داشلی علیا برای حضور دانش آموزان نامناسب تشخیص داده شد به همین علت ساخت مدرسه جدید با کمک یکی از نیکوکاران خارج از استان در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: با کمک چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی "مریم حصارکی" از خیرین مدرسه‌ساز ساکن استان تهران و نیز کمک ۵۰۰ میلیون ریالی اهالی این روستا، عملیات ساخت مدرسه ۶ کلاسه با زیربنای ۵۴۰ مترمربع از امروز آغاز شد.

نظرنژاد تصریح کرد: ساخت این مدرسه در مجموع ۲۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که بقیه اعتبار مورد نیاز توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان تامین می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان نیز در این مراسم با قدردانی از نیکوکاران مدرسه ساز در گنبدکاووس گفت: درحال حاضر ۶۵ درصد از کلاس‌های درس در استان با مشارکت خیران ساخته می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.