1398-02-14 09:05
855
0
62997
در دیدار دانشجویان با فرمانده سپاه گنبد مطرح شد؛

کسب علم و روشنگری رسالت دانشجو است/ دانشجوی بسیجی مدرک گرا نیست

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس در دیدار با دانشجویان بسیجی دانشگاه دولتی گنبدکاووس گفت: کسب علم و روشنگری از اولویت های دانشجو است و دانشجوی بسیجی به دنبال مدرک گرایی نیست.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، سرهنگ پاسدارمضانعلی قاسم پور افزود: در راستای اجرای منویات رهبری و همچنین پیشبرد اهداف انقلاب و نظام، هر کار عملی و دارای قابلیت اجرایی دانشجویان با همکاری بسیج اقشاری مرتبط ، قابل اجراست.

وی با عنوان این مطلب که دوران دانشجویی دوران طلایی کسب علم و دانش است یادآور شد: دانشجویان باید با تولید محتوا در جهت روشنگری جامعه مطابق با ارزشهای انقلاب و در راستای تقویت نظام گام بردارند.

فرمانده سپاه گنبدکاووس با اشاره به تلاش اپوزسیون خارج نشین برای کار بر ادراک و تفکر جوانان ما  به ویژه در فضای مجازی افزود: دانشجوی ما باید هوشیار باشد و با تقویت فکری خود با مطالعات تحقیقی در این فضا حاضر و پاسخگوی شبهات باشد.

وی خاطر نشان کرد: ملاک ما در فعالیت ها و صحنه هایی که حاضر می شویم حفظ انقلاب و تقویت نظام است و منافع و ارزش های انقلاب اسلامی خط قرمز ماست.

در این دیدار دانشجویان نیز برخی از دغدغه های خود را مطرح کردند و پیشنهاد تشکیل کمیته ای برای بررسی و اجرای ابعاد مختلف بیانیه گام دوم انقلاب را مطرح کردند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.