1395-11-19 10:58
1728
0
34900
نماینده مردم گنبدکاووس:

وظیفه مسئولین خدمت به کوخ نشینان است/ ظلم ستیزی باید آویزه گوش همه مدیران شود

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مناطق محروم با کمبود ها و نداری ها می سازند ولی با بی عدالتی ها و تبعیض ها کنار نخواهند آمد، وظیفه همه مسئولین خدمت به کوخ نشینان است.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، قرجه طیار در مراسم متمرکز افتتاح و آغاز 231 پروژه عمرانی و اقتصادی با بیان این مطلب گفت: این انقلاب بر پایه ظلم ستیزی و رفع بی عدالتی به راه افتاده است و امام(ره) با بیان خود یک موی کوخ نشینان را بر کاخ نشینان ترجیه می دهد، امروز وظیفه همه مسئولین خدمت به کوخ نشینان است.

قرجه طیار با بیان اینکه  انقلاب ما علیه ظلم و ستم به پا خواست، افزود: انقلاب اسلامی در راستای فرمایش پیامبر(ص) با هدف در هم کوبیدن ظلم و ستمگران متعلق به مقطعی نیست ودر طول تاریخ جاری و روان است و باید آویزه گوش تمام مسئولین اجرائی کشور قرار گیرد.

watermarked IMG 8449
نماینده مردم گنبدکاووس گفت: مردم مناطق محروم با کمبود ها و نداری ها می سازند ولی با بی عدالتی ها و تبعیض ها نمی سازند.

وی به مردم روستای حسین آباد از توابع بخش داشلی برون اشاره کرد و گفت: آنها با گذشت 37 سال از انقلاب اسلامی با کمترین امکانات مواجه هستند، این روستا آب ندارد، مدرسه ندارد وفقط برق دارد، به تازگی کانکسی برای آنها به عنوان مدرسه آورده اند که فرزندان 10 تا 12 سال در آن روستا هنوز بی سواد هستند.

طیار با بیان اینکه نیمی از مردم گنبدکاووس در روستا ساکن هستند، افزود: امکانات و وسایل رفاهی و آموزشی حق همه مردم است و باید تشکر کنم از مسئولین که 84 طرح از 231 از این پروژه ها در مناطق روستایی به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان از پیگیری چندین پروژه برای گنبدکاووس خبر داد که می توان جاده نفت، کمربندی گنبد و دفع فاضلاب و زهکشی اراضی شمالی استان از جمله آنها برشمرد.

watermarked IMG 8441

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.