1398-10-06 15:55
269
0
66798
مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی اینچه برون:

مردم اهل سنت با بصیرت کامل از آرمان های نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند

مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی اینچه برون گفت: مردم اهل سنت در کنار برادران اهل تشیع با بصیرت کامل از نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده و اطاعت از رهبری را در همه امور مدنظر دارند.

به گزارش گلستان ما، آخوند عبدالغفور چرکزی اظهار کرد: در فتنه 88 دشمنان تصور کردند می تواتند در بین مردم نفوذ کرده و سبب تزلزل نظام جمهوری اسلامی شوند.

وی با اشاره به توطئه دشمنان مبنی بر اختلاف بین مذاهب و اقوام مختلف افزود:دشمن به طمع رخنه و فاصله  بین اهل سنت و شیعه و اقوام مختلف سعی در فرافکنی بین ایرانیان داشت.

مسئول نمایندگی سازمان تبلیغات شهر مرزی اینچه برون با بیان اینکه  حماسه 9 دی همه توطئه های دشمن را نقش برآب کرد ادامه داد: مردم در حماسه 9 دی نشان دادند که همواره پای ارزش ها و آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایستادند و پیروی از ولایت را با جان و دل پذیرفتند.

وی درباره همایش بزرگ وحدت بصیرت و ولایتمداری در گام دوم انقلاب اسلامی ویژه اهل سنت  خاطر نشان کرد: این همایش با حضور گسترده مردم اهل سنت از سراسر استان روز یکشنبه ساعت 9 صبح در مصلی نمازجمعه شهر مرزی اینچه برون برگزار می شود.

آخوند چرکزی گفت: مردم اهل سنت در کنار برادران تشیع خود از پیروزی انقلاب تاکنون در همه صحنه ها حضور داشته و برای پایداری نظام جمهوری اسلامی فرزندان خود را تقدیم کردند.

وی اضافه کرد: ما در این همایش به دشمنان ثابت می کنیم همواره پیرو ولایت و رهبر معظم انقلاب بوده و از مرزهای جمهوری اسلامی و ارزش های نظام با جان و دل حفاظت می کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : قابوس نامه

    نظرات

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

    © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.