1398-10-08 12:25
130
0
66824
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران کشور:

فتنه 88، بزرگترین فتنه سیاسی در تاریخ ایران بود

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران کشور گفت:فتنه 88 بزرگترین فتنه سیاسی از طرف دشمن بود که در آن دشمن تواتست جمعی از بزرگان و مقامات کشور را فریب دهد.

به گزارش گلستان ما، حمیدرضا مقدم فر در همایش وحدت بصیرت و ولایتمداری در گام دوم انقلاب ویژه اهل سنت در مسجد جامع شهر ازنچه برون اظهار کرد: حضور مردم در حماسه 9 دی اکسیرماندگار برای کشور بود که این اکسیر تاکنون در جریان است.

وی تقلب در انتخابات را رمز آشوب و فتنه 88 دانست و افزود: دشمن با رمز تقلب در فتنه 88 قصد تهمت زدن به مسئولان نظام جمهوری اسلامی داشت.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران کشور انتخابات سال 88 را بی سابقه ترین مشارکت مردمی در تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: در سال 88 ما شاهد مشارکت 85درصدی مردم در انتخابات بودیم که در دنیا و تاریخ انقلاب اسلامی بینظیر بود.

وی جنگ سیاسی،فرهنگی و اقتصادی را سه حربه و ابزار دشمن در ناامیدی و به زانو در آوردن مردم عنوان کرد و ادامه داد:دشمن بعد از جنگ نظامی و هشت سال دفاع مقدس متوجه شد با جنگ سخت نظامی نمی تواند مردم را به زانو در آورد و بر همین اساس با راه انداختن سه جنگ اقتصادی ،فرهنگی و سیاسی تلاش دارد تا نا امیدی را در کشور ترویج دهد.

مقدم فر اجرای فتنه های بزرگ در کشور را بر اساس برنامه ریزی 10 ساله دشمن عنوان کرد و خاطر نشان کرد: دشمن با این نگرش که نسل هر کشور طی 10 سال تغییر می کند فتنه های بزرگ خود را هر 10 سال در کشور اجرا می کند تا بتواند بین امام و امت فاصله ایجاد کند.

وی داشتن رهبری هوشمند، با بصیرت و دشمن شناس را یک ظرفیت بزرگ دانست وی افزود: امروز دنیا به داشتن رهبر انقلاب اسلامی غبطه می خورد و وجود ایشان سبب شده تا رشمنان در همه فتنه ها و توطئه های خود شکست بخورد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.