1398-06-30 11:22
544
0
65559
در اولین جشنواره کتاب سال جوانان؛

دختر افغان ساکن گنبدکاووس،عنوان "جوان مهاجر" را از آن خود کرد

دختر افغان ساکن گنبدکاووس در اولین جشنواره کتاب سال جوانان عنوان " جوان مهاجر" را از آن خود کرد.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، شایسته عرب نویسنده کتاب "پناهگاه من" از اعضای فعال انجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووس است که فعالیت های گسترده ای با همکار این انجمن در شهرستان در ترویج کتاب و کتابخوانی دارد.

qaboosnameh 2

به گفتۀ میثم موحدفرد دبیر و پایه گذار کتاب سال جوانان کشور در این مراسم، آثار کتاب ارائه شده به این جشنواره در بازه زمانی آغاز سال ۱۳۹۵ تا پایان سال ۱۳۹۶ برای نخستین بار به چاپ رسیده و آثار در موضوعات دهگانه رده بندی ارزیابی و داوری شده که این کار با مسئولیت موسسه خانه کتاب انجام شده است.

qaboosnameh 1

گفتنی است این بانوی افغان ساکن گنبدکاووس مسئول کمیته اموراتباع ومهاجرین و سرگروه، گروه کتابخوانی "پناهگاه من"انجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووس است که با تشکیل این گروه بانوان و دختران اقغانستانی مقیم گنبدکاووس را دعوت به فرهنگ غنی کتابخوانی می کند.

در این مراسم علاوه بر تندگویان، آقازاده استاندار مرکزی، برخی از نمایندگان استان مرکزی در مجلس، برخی دیگران مقامات ارشد استانی، اعضای دفتر امور دختران جوان معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری و همچین جوانان نخبه در عرصه نویسندگی نیز حضور داشتند. 

qaboosnameh 3

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.