1398-02-18 12:59
869
0
63089
با در نظر گرفتن اولویت نیازمندی ها؛

بین 5 هزارخانواده سیل‌زده گنبدکاووس اقلام اهدایی توزیع می‌شود

طبق بررسی های انجام شده از سوی نهادهای گنبدکاووس 5 هزار خانوار سیل زده در شهرستان احصاء شده است که بر اساس اولویت و نیازمندی اقلام اهدایی بین آنان توزیع می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، فرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه کارگروه ساماندهی اقلام اهدایی با عنوان این مطلب اذعان کرد: تسکین اقلام در بین سیل زدگان به نوعی تسکین بخشی از آلام آنهاست و انتظار ما این است همانطور که در مدیریت سیل در گنبد هماهنگی خوبی بین ادارات و نهادها وجود داشت در توزیع این اقلام نیز عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی با تاکید بر اهمیت وجود حساسیت و دقت در این کار افزود: بازسازی و مقاوم سازی منازل نیز با کمک بنیاد مسکن و استان خراسان رضوی به عنوان استان معین در حال پیگیری است.

فرماندار ویژه گنبدکاووس بر توزیع اقلام با محوریت فرمانداری تاکید کرد و ادامه داد: توزیع اقلام خارج از ساختاری که تعریف شده است ممنوع است چرا که پراکندگی توزیع ممکن است از انصاف و عدالت به دور باشد و نابسامانی و نارضایتی ایجاد کند و بهتر است در چارچوب سامانه توزیع اقلام انجام شود.

وی با عنوان این مطلب که برای یک هزارو 450 خانوار سیل زده گنبدی از سوی هلال احمر شناسنامه امدادی صادر شده است گفت: 147 نفر از سیل زدگان شهرستان خانواده های شهدا هستند و 754 خانوار نیز در منطقه مرزی داشلی برون از سیل اخیر خسارت دیده اند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.