1398-06-03 18:03
554
0
65120
امام جمعه گنبدکاووس:

بیان خدمات، نشان دهنده کارآمدی نظام است

امام جمعه گنبدکاووس در اولین روز از هفته دولت و در دیدار با فرماندار ویژه گنبدکاووس و تعدادی از مدیران دولیت، نظامی و انتظامی شهرستان گفت: باید خدمات بیان شود و اینکارآمدی نظام را نشان می دهد.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، حجت الاسلام محمود ترابی با عنوان این مطلب اذعان کرد: کارآمدی نظام که جزئی از مشروعیت نظام به ضشمار می آید به هفته دولت بر میگردد و باید خدماتی که انجام شده را به مردم نشان دهیم .لذا این فرصت، تکلیفی  بر دوش مسئولین است.

وی در ادامه با  شاره به اختصاص جذب 53 درصد سرمایه گذاری استان به گنبدکاووس بر افزایش تلاش برای جذب بیشتر سرمایه تاکید کرد و افزود: کسانی که کارآفرین هستند مثل سرداران دفاع مقدس هستند و نباید انقلابی بودن را با تضعیف سرمایه گذاران قاطی کنیم.

حجت الاسلام ترابی با تاکید برمخالف جدی با افراد رانت خوار و سو استفاده گر که خلاف جهت گیری های جامعه هستند  افزود: باید با قاطعیت مقابل این افراد یستاد.اما اگر کسی در جهت سرمایه گذاری گامی بردارد و حاضر باشد بجای خرید و فروش زمین و کارهای تجاری دیگر، سرمایه گذاری کند این  به نوعی فداکاری است و باید حرمتش را حفظ کرد و قدردان وی نیز بود چراکه در این دوران که اولویت اقتصاد است این سرمایه گذاران خط مقدم دفاع از انقلاب هستند.

امام جمعه گنبدکاووس خطاب به استاندار گلستان اظهار کرد: تقاضای ما هم از استاندار و مجموعه ی استانداری این است که بیشتر به گنبد توجه کنند و زودتر نسبت به مشخص شدن معاونت های فرمانداری ویژه اقدام کنند.

وی از خبر دستگیری تعدادی از مدیران و کارمندان غله گنبدکاووس ابراز تاسف کرد و از شجاعت نیروی انتظامی و دستگاه قضا برای دستگیری عوامل آلودگی گندم گنبدکاووس قدردانی کرد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.