1398-11-21 11:10
165
0
67483
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) :

بنیاد برکت 37 مدرسه در گلستان احداث کرده است

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای محرومیت زدایی در راستای علم و دانش، تاکنون 37 مدرسه را با همکاری اداره کل نوسازی آموزش و پرورش احداث کرده است.

به گزارش گلستان ما، محمدمهدی سلمانی   در مراسم افتتاح مدرسه برکت در روستای دوزالوم بخش مرزی گنبدکاووس اظهار کرد: سی و هفتمین مدرسه برکت در منطقه مرزی و محروم گنبدکاووس با نام شهید عبدالحی آدمی با حضور مادر این شهید و مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
وی افزود: این مدرسه 6 کلاسه دارای زیر بنایی بالغ بر 754 متر مربع با مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اعتباری بالغ بر هفت هزار میلیون ریال ساخته شده است.
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان ادامه داد: فراگیری علم و دانش در نظام جمهوری اسلامی دارای اهمیت ویژه است و مقام معظم رهبری کسب علم و دانش را برای جوانان لازم و ضروری دانسته و تاکید فراوان بر احداث مدرسه در مناطق محروم برای افزایش علم و دانش نسل جوان دارند و بر همین اساس یکی از اولویت های ما احداث مدرسه در مناطق محروم است.
وی خاطر نشان کرد: یکی از بنیادی ترین و ماندگارترین فعالیت ما احداث مدارس در مناطق کم برخوردار است و امید داریم در سال آینده 15 مدرسه دیگر را در گلستان احداث کنیم.
سلمانی گفت: تاکنون 37 مدرسه توسط بنیاد برکت احداث شده که بالغ بر 183 میلیارد و 632 میلیون ریال هزینه شده  که با تخصیص اعتبار در سال 1399، مدارس دیگری نیز ساخته می شود.
انتهای پیام/

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.