1398-02-29 11:02
475
0
63315
امام جمعه گنبدکاووس:

باقی ماندن بر جنازه برجام خسارت محض است

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه دیگر مذاکره کردن با یک دیوانه که تهدید می‌کند، حماقت محض است، گفت: جنگ نخواهد شد ولی برخی که خود ترسیده‌اند قصد القای ترس به مردم دارند.

به گزارش گلستان ما به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمود ترابی شامگاه شنبه در جمع مردم گنبدکاووس با توصیه به اینکه از فرصت ماه مبارک رمضان برای انس بیشتر با قرآن کریم استفاده کنید، اظهار کرد: جلسات قرآن خوانی و تفسیر قرآن را در سطح شهرستان افزایش دهید.

وی با بیان اینکه امروز برخی افراد خود باخته همچنان از برجام دفاع کرده و به دنبال حفظ آن هستند، افزود: برجام فارغ از همه انتقادات و یا حمایت‌ها یک نقطه بسیار تاریک داشت و آن هم تلقین پایان مبارزه با استکبار توسط برخی افراد به واسطه و بهانه برام بود.

امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه برجام و اجازه مذاکره برای این بود که حساسیت‌ها بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران با اعتماد‌سازی داوطلبانه رفع شود، خاطرنشان کرد: برخی به اشتباه و یا عامدانه سرنوشت همه مسائل کشور و مشکلات مردم را به برجام ارتباط داده و با شرطی کردن رفع مشکلات توسط برجام و مذاکره بدعت نامبارکی را بنیان کردند.

* ایجاد دوگانه جنگ و مذاکره خیانت به انقلاب و مردم است

ترابی با اشاره به اینکه باقی ماندن بر جنازه برجام به گره زدن امید به خارج از کشور، بی‌توجهی به اقتصاد مقاومی و نقش جوانان منجر شد، ادامه داد: در برجام با وجود تذکرات چندین باره دلسوزان انقلاب برخی از خط قرمزهای رهبر معظم انقلاب نیز رعایت نشد.

وی با بیان اینکه امروز چپ و راست و همه نیروهای انقلاب خواهان مقابله متقابل و متناسب با بدعهدی آمریکا و اروپایی‌ها هستند، تصریح کرد: بعد از آنکه برجام با تئوری خزانه خالی به صورت کج و معوج منعقد شد و سپس ترامپ با خروج یکطرفه عملا آن را به یک کاغذ بی‌هویت تبدیل کرد امروز باقی ماندن در برجام و عدم اقدام شایسته و متناسب قابل پذیرش نیست.

امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه برخی رسانه‌های غافل و خودفروخته با ایجاد دوگانه جنگ و مذاکره به مردم و انقلاب خیانت می‌کنند، گفت: مذاکره کردن با یک دیوانه که با زبان تهدید حرف می‌زند و همزمان به توطئه و خباثت نسبت به ملت ایران ادامه می‌دهد حماقت محض است.

* ترامپ از کوچکترین اقدام مقاومت‌گونه ما ترسید

ترابی با اشاره به سخنان اخیر ترامپ مبنی بر آمادگی گفت و گو و حل مشکلات در صورت تماس ایرانیان با وی، اضافه کرد: دلیل اینکه ادبیات ترامپ از تهدید به سمت گفت و گو آمده حاصل همین اقدام کوچک در برابر برجام و راهپیمایی قاطعانه مردم در حمایت از اقدام شورای عالی امنیت ملی است که اگر تداوم پیدا کند شک نکنید آنها را به ذلت بیشتری می‌کشاند.

وی با بیان اینکه مسؤولان کشور فسقلی امارات به ویژه رئیس پلیس این کشور سخنانی بزرگتر از دهان خود می‌زنند، افزود: مسؤولان این کشور که خودشان را به دلارهای شیوخ سعودی فروخته‌اند نیازمند یک گوشمالی خوب بودند که گویا اتفاقات اخیر کمی آنها را سرجایشان نشانده است.

امام جمعه گنبدکاووس با انتقاد از برخی افراد و رسانه‌ها که خودشان ترسیده و این ترس را از سمت مردم القا و بازگو می‌کنند، گفت: ما اهل جنگ و تعرض نیستیم اما اگر کسی غلط زیادی کرده و نگاه چپ به کشورمان بکند قبل از آنکه تکان بخورد از جایی که فکرش را نمی‌کند ضربه‌های مهلکی را دریافت خواهد کرد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.