1394-05-12 17:34
1056
0
18437

آخرین اخبار از وضعیت عمرانی گميشان از زبان شهردار

شهردار گميشان گفت: اجرای کارهای عمرانی در سطح شهر باعث رفاه عمومی و نشاط مردم می شود.

 به گزارش گلستان ما به نقل از ساحل گميشان ، با صالح ايري شهردار گميشان در مورد پروژه هاي در دست اجراي اين روزهاي شهرداري به گفتگو نشستيم تا آخرين اخبار از وضعيت عمراني شهر را بدانيم .

آقاي ايري لطفا در ابتدا از آخرين وضعيت پاركها در گميشان بگوييد؟

در پارك كودك ، جنب كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان فضاي جديد بازي براي كودكان تعريف كرده ايم و قصد داريم آن را به سمت ضلع شمالي گسترش دهيم ،

وسايل بازي جديد و استاندارد براي پارك خريداري شده است و در اولين فرصت نصب مي شود.

پارك جديد طاووس در گميشان ساخته مي شود و عمليات اجرايي آن آغاز شده است.

در پارك سطلق خان سال گذشته وسايل بازي به ارزش تقريبي 100 ميليون تومان خيداري شده و كفپوش مناسب و استاندارد جهت تامين ايمني كودكان تهيه كرده ايم و اين كار در پارك طاووس هم انجام خواهد شد.

وي ادامه داد: فضاي سبز پاركها هم در حال احيا مي باشد.

ايري افزود: در انتهاي خيابان عبدي جان آخوند به تازگي زميني توسط شهرداري خريداري شده است و و قرار است وسايل بازي كودكان در آن قرار داده شود

كار زمين چمن مصنوعي به كجا رسيد و چه زماني افتتاح مي شود؟

ساخت زمين چمن مصنوعي به بخش خصوصي واگذار شده است و آغاز به كار آن از اول مرداد ماه بوده است و پيش بيني مي شود ظرف سه الي چهار ماه به بهره برداري برسد.

آيا زمين بازي جديدي هم براي جوانان در نظر گرفته شده است؟

در كنار زمين چمن يك زمين واليبال در حال راه انداي است و استاندارهاي زمين را از اداره ورزش و جوانان دريافت كره ايم و انشاءالله در هفته دولت زمين واليبال هم به بهره برداري مي رسد.

كارهاي عمراني در معابر و خيابانهاي شهر در چه وضعيتي قرار دارد؟

كارهاي عمراني معابر و جاده ها هم به لطف خداوند و همكاري مردم به خوبي در حال اجرا مي باشد

آزادسازي حريم در مسير كانالها با دستگاههاي كه از اداره راه و شهرسازي آورده شده است توسط پيمانكاران در حال انجام است و اين كار در برخي خيابانها انجام گرفته است .همچنين در ورودي شهر از بعد از دادگستري تا محدوده شهر بلوار ادامه پيدا مي كند و زيرسازي هاي اين كار در حال اجرا است .

از پايانه ماهي فروشان چه خبر؟

كار ساخت بازار ماهي فروشان به عنوان پايانه شيلاتي در ابتداي گميشان توسط بخش خصوصي آغاز شده است و عمليات ساخت آن 18 ماهه پيش بيني شده است و احتمالا تا آذرماه سال جاري به بهره برداري مي رسد.

شهرستان گميشان متاسفانه فاقد يك تفرجگاه خانوادگي مناسب است براي رفع اين مشكل چه برنامه هايي داريد؟

در شمال گميشان يك زميني تقريبا 13/5 هكتاري براي براي ساخت پارك جنگي در نظر گرفته ايم و درحال مكاتبه با منابع طبيعي هستيم و فرماندار گميشان هم به جد پيگير ماجرا هستند ولي متاسفانه تا اين لحظه هنوز اداره منابع طبيعي و سازمان امور مالياتي موافقت نكرده اند .

شهردار گميشان در ادامه افزود: با همكاري اداره برق و با هزينه شهرداري گميشان همه معابر تاريك شهر تيرگذاري مي شود و روشنايي نصب مي شود همچنين مبلمان شهري جديد در نقاط مورد نياز شهر قرار داده مي شود و سطل زباله خريداري شده و در در مكانهاي مورد نظر قراد داده مي شود همچنين در دو طرف جاده در ورودي گميشان از دادگستري تا CNG درختكاري مي شود

وي در پايان ضمن قدرداني از همكاري مردم با كاركنان شهرداري از عموم مردم خواست تا به خدمتگذاران خود در شهرداري كمك كنند تا گميشاني بهتر و زيباتر داشته باشيم

 انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.