1398-08-16 14:28
245
0
66190
به همت پلیس امنیت؛

تمامی ضاربان کوی طبیعت گرگان شناسایی شدند

ضاربان کوی طبیعت که در 14 مهرماه در پی تعقیب و گریز و شلیک به سوی یکدیگر باعث آسیب دیدن 2 کودک شده بودند، به همت پلیس امنیت، شناسایی و بازداشت شدند. 

به گزارش گلستان ما، ضاربان کوی طبیعت که در 14 مهرماه در پی تعقیب و گریز و شلیک به سوی یکدیگر باعث آسیب دیدن 2 کودک شده بودند، به همت پلیس امنیت، شناسایی شدند البته در بین این ضاربان، مصطفی – الف  سرکرده اصلی این درگیری، هنوز متواری است و مابقی بازداشت شده اند. 

مصطفی – الف در حال حاضر تحت تعقیب بوده و تاکنون پلیس امنیت، موفق به دستگیری وی نشده و به همین دلیل دادگاه رسیدگی به این پرونده، بعد ازگذشت یک ماه هنوز تشکیل نشده است. 

 شایان ذکر است؛  14 مهرماه یک خودرو تویوتا (فاقد پلاک) که در حال تعقیب خودرو ۴٠۵ در کوی طبیعت بود در حین تعقیب اقدام به تیراندازی با سلاح گرم (سلاح شکاری) کرد. در این بین، ساچمه های سلاح شکاری به دو کودک ۶ و١٣ ساله که در آن حوالی در حال بازی بودند، اصابت می کند. 

ضاربان از صحنه متواری گشته و کودکان با آمبولانس به بیمارستان ۵ آذر گرگان منتقل شده و ثنا دختر ۶ ساله برای خارج ساختن ٢ ساچمه در ناحیه گلو و پهلو و سجاد ١٣ ساله ،۴ ساچمه در پیشانی،دست و پا در بیمارستان ۵ آذر گرگان بستری شدند.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.