1398-10-22 13:45
124
0
67077
فرماندار گالیکش:

برگزاری انتخابات سالم، باعث افزایش اعتماد مردم می شود/ باید فضای حاکم در انتخابات برای متخلفان ناامن شود

فرماندارگالیکش گفت: مهمترین سرمایه هر جامعه و حکومتی، جلب اعتماد مردمی است از این رو مجریان، ناظران و دست‌اندرکاران انتخابات با رعایت اصل قانون و بی‌طرفی می‌توانند گام بلندی در جهت جلب اعتماد مردمی در جامعه بردارند.

به گزارش گلستان ما، علی اصغر میرزایی در جلسه پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی شهرستان گالیکش اظهار کرد: پیشگیری و ممانعت از هرگونه تخلف و جرائم انتخاباتی، مهمترین راهکار در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در جامعه است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گالیکش افزود: برای برگزاری یک انتخابات سالم و بی‌نقص، رعایت قوانین و مقررات از سوی همه عوامل و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات الزامی است.

وی با اذعان به اینکه برخورد قانون در مواجهه با برخی از تخلفات و جرائم انتخاباتی بازدارنده نیست، تصریح کرد: کاندیداها، طرفداران و همه مردم می‌توانند با فرهنگ‌سازی و ترویج اخلاق و پایبندی به قوانین در برگزاری انتخاباتی سالم و عاری از هرگونه تخلف کمک شایانی به مجریان و دست اندرکاران انتخابات نمایند.

میرزایی با اشاره به نقش مهم فضای مجازی و رسانه در آگاه‌سازی و تنویر افکار عمومی، خاطرنشان کرد: فعالیت سایت‌ها و فضای مجازی باید به شدت مورد بررسی و رصد قرار گیرد و بگونه‌ای باشد که فضای حاکم در انتخابات برای متخلفان ناامن شود. از طرفی باید از فعالیت کانال‌ها و گروه‌های مجازی فاقد مجوز ممانعت گردد.

فرماندار گالیکش با بیان اینکه مسئولیت امنیت و حفاظت از شعب و صندوق‌های اخذ رأی مطابق قانون بر عهده نیروی انتظامی است، تأکید کرد: قانون به صراحت مشخص کرده است که هیچ احدی در هرمقام و منصبی به جز عوامل اجرایی و مسئولین برگزاری انتخابات حق ورود، دخالت و سرکشی در شعب اخذ رأی را ندارند لذا همه عوامل شعب موظفند در این خصوص مطابق با قانون رفتار نمایند.

انتهای پیام/

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.