1398-02-19 09:59
328
0
63109
مدیرعامل کارخانه 'سیمان پیوند' گلستان:

اهدا 100 هزار تن سیمان گالیکش به مناطق سیل زده گلستان آغاز شد

مدیرعامل کارخانه 'سیمان پیوند' گلستان گالیکش اعلام کرد که این واحد تولیدی مقدار 100 هزار تن محصول خود را برای بازسازی مناطق سیل زده این استان اختصاص داده و ارسال این محموله های اهدایی را در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، آغاز کرده است.

به گزارش گلستان ما، سیدعباس حسینی در گفت و گو با خبرنگار نیلکوه گفت: این مقدار سیمان در راستای منویات رهبری انقلاب و دستور رییس بنیاد مستضعفان کشور، برای بازسازی اماکن مسکونی مناطق سیل زده گلستان اهدا شده و ارزش آن 160 میلیارد ریال است که بتدریج به مناطق سیل زده گلستان ارسال می شود.

nilkooh3397 1

وی اضافه کرد: نخستین محموله سیمان اهدایی این واحد تولیدی برای مناطق سیل زده گلستان 10 هزار تن در نظر گرفته شده و ارسال آن از هفته گذشته برای مناطق سیل زده استان گلستان آغاز شد.

حسینی ادامه داد: سیمان مورد نیاز مناطق سیل زده گلستان متناسب با نیاز و نیز اعلام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به عنوان پیمانکار، بلافاصله به مناطق سیل زده ارسال می شود.

وی تصریح کرد: این واحد تولیدی یکی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان کشور است و در راستای محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در منطقه محروم گالیکش گلستان در سال 90 به بهره برداری رسید.

مدیرعامل کارخانه سیمان پیوند گلستان ادامه داد: براین اساس این واحد تولیدی علاوه بر کمک رسانی برای احداث واحدهای مسکونی سیل زدگان، در احداث یک دهنه پل بر روی رودخانه 'گرگانرود' نیز مشارکت دارد.

وی گفت: این کارخانه سال 97 حدود 54 هزار تن سیمان برای سیل استان‌های خراسان شمالی و رضوی و مازندران اهدا کرده است.

مدیرعامل شرکت سیمان پیوند گلستان گفت: علاوه بر تخصیص بخش قابل‌توجهی از حجم تولید کارخانه، در حد توان ماشین‌آلات سنگین کارخانه را برای کاهش آسیب سیل در اختیار مسئولان شهرستان گالیکش قرار داده‌ایم و در حد توان به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های اقتصادی بنیاد مستضعفان در هر زمینه‌ای که مدیران ارشد این نهاد انقلابی ضرورت بدانند برای حل مشکلات منطقه کمک خواهیم کرد.

nilkooh3397 1

nilkooh3397 1

اهدای 500 تخته کیسه جامبو به سیل‌زدگان گلستان

مدیرعامل شرکت سیمان پیوند گلستان گفت: حسب نیاز شرکت آب منطقه‌ای گلستان، تعداد 500 تخته کیسه جامبو جهت مهار سیلاب در منطقه داشلی‌برون و اینچه‌برون توسط شرکت سیمان پیوند گلستان اهدا شد.

حسینی افزود: ارزش ریالی این کیسه‌ها حدود 400 میلیون ریال است.

nilkooh3397 1

nilkooh3397 1

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.