فرماندار گالیکش:

اشتغال مهم‌ترین مطالبات مددجویان بهزیستی / اختصاص غرفه صنایع‌دستی مددجویان در بازارچه دائمی گالیکش

0
63635
627
1398-03-12 10:28

فرماندار گالیکش گفت: مجموعه بهزیستی بخش اعظمی از اقشار آسیب‌پذیر کشور را در زیر چتر حمایتی خود قرار داده و در این راستا صادقانه ارائه خدمات می‌نماید.

به گزارش گلستان ما به نقل از نیلکوه، حسین مایلی در پنجمین دوره مراسم تکریم و ضیافت افطار ویژه مددجویان و توان‌خواهان مجتمع خدمات بهزیستی فردیس شهر صادق‌آباد اظهار کرد: تکریم مددجویان و توان‌خواهان تحت پوشش بهزیستی اقدام پسندیده‌ای است که موجب افزایش روحیه و ایجاد انگیزه مضاعف در این عزیزان می‌شود تا در ادامه مسیر زندگی باقدرت بیشتری گام برداشته و بر مشکلات فائق آیند.

وی افزود: خدمات و حمایت‌هایی که در مجموعه بهزیستی و مراکز ذی‌ربط برای مددجویان و توان‌خواهان صورت می‌گیرد بسیار گسترده، وصف‌ناپذیر و ستودنی است، البته کار کردن در چنین مراکزی که با چنین جامعه هدفی در ارتباط است یک کار دلی و از روی انسان‌دوستی است.

مایلی با اشاره به مطالبات شهرستان در حوزه بهزیستی گفت: امیدواریم با پیگیری‌های شهرستان و هماهنگی‌های استانی نسبت به تأمین و ارتقاء ساختارهای موردنیاز در این حوزه اقدامات قابل قبولی صورت گیرد.

فرماندار گالیکش بیان کرد: یکی از مهم‌ترین مطالبات جامعه معلولین و مددجویان تحت حمایت بهزیستی، موضوع اشتغال و کارآفرینی است؛ لذا بر اساس اهداف و برنامه‌هایی که در سال 98 در شهرستان مدنظر قرارگرفته، انتظار داریم بخش قابل‌توجهی از این عزیزان نیز در بحث اشتغال و کارآفرینی بهره‌مند شوند. از طرفی به همین منظور در نظر است با راه‌اندازی بازارچه دائمی صنایع‌دستی در شهرستان چندین غرفه به مددجویان عزیز بهزیستی اختصاص یابد.

مایلی خاطرنشان کرد: در سال 97 تعداد 50 نفر به‌عنوان سهم اشتغال شهرستان در حوزه بهزیستی تعیین‌شده بود که خوشبختانه بیشتر از این سهم تعیین‌شده تحقق اشتغال صورت گرفت و به تعداد 63 نفر افزایش داشت. البته امیدواریم با تلاش و پشتکار همه مسئولین و دستگاه‌ها، این میزان تحقق اشتغال در حوزه بهزیستی در سال 98 به 100 نفر ارتقاء یابد.

گفتنی است مراسم تکریم و ضیافت افطاری ویژه مددجویان مجتمع خدمات بهزیستی فردیس صادق‌آباد در پنجمین سال متوالی و به همت مدیریت مجتمع، فرمانداری گالیکش و با مشارکت خیرین و نیکوکاران، با حضور جمعیتی بالغ‌بر 450 نفر از مددجویان تحت پوشش این مرکز در محل سالن ورزشی شهدای شهر صادق‌آباد برگزار شد و در پایان از خیرین، نیکوکاران و عوامل برگزاری این مراسم معنوی تجلیل شد.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.