1398-07-06 09:02
1985
0
65678
جانشین سپاه نینوای گلستان در جمع نمازگزاران اهل سنت کلاله:

وحدت، رمز پیروزی است/ گام دوم انقلاب برپایه جوانان، اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون استوار است

جانشین سپاه نینوای استان گلستان گفت: یکی از ویژگی های مهم 8 سال دفاع مقدس وحدت بود که با آمیخته شدن خون تشیع و تسنن، پیروزی این انقلاب و نظام رقم خورد.

به گزارش گلستان ما، سرهنگ سید موسی حسینی در جمع نمازگزاران اهل تسنن شهرستان کلاله با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یاداور رشادت و ایثارگری ها است؛ اظهار داشت: باید چرایی جنگل تحمیلی و 8 سال دفاع مقدس برای نسل های آینده بازگو و تبیین شود.

وی افزود: انقلاب جمهوری اسلامی ایران در حالی رخ داد که جهان به دو بلوک تقسیم شده بود و هر کشوری که خواستار استقلال بود؛ باید از تفکرات دینی آنها پیروی می کرد.

جانشین سپاه نینوای گلستان ادامه داد: با تفاسیر یاد شده و همچنین وجود شاهی که تابع دستورات کشورهای استکباری بود، این انقلاب رخ داد و مسلما این رخداد باعث به خطر افتادن منافع کشورهای استکباری در ایران و دیگر کشورهای جهان می شد.

حسینی تاکید کرد: دشمنان برای جلوگیری نفوذ انقلاب اسلامی به دیگر کشورهای جهان، توطئه های مختلفی را برنامه ریزی کردند که شروع آن با جنگ تحمیلی بر علیه ایران توسط صدام حسین بود.

وی با اشاره به دستور امام راحل(ره) و ورود همه اقشار جامعه به میدان های نبرد، گفت: وجود اسرایی از کشورهای مختلف جهان و حتی برخی کشورهای همسایه ایران و همچنین بکارگیری تسلیحات نظامی پیشرفته توسط رژیم بعث، حاکی از یک جنگ همه بر علیه این کشور بود.

جانشین سپاه نینوای گلستان تصریح کرد: در جنگ تحمیلی ما می توانیم در قلب مردم نهادینه شد که به واسطه آن وحدت شکل گرفت و با آمیخته شدن خون رزمندگان اهل تشیع و تسنن این وحدت تحکیم و با ایستادگی و مقاومت منتج به پیروزی ایران شد.

وی با تاکید بر اینکه در مقابل تجاوز دشمنان به خاکمان پاسخی کوبنده خواهیم داد؛ افزود: امروز نیز با شعار ما پیروز هستیم؛در عرصه های مختلف به اندازه ای پیشرفت داشته ایم که جوانان این کشور هواپیمای فوق پیشرفته جاسوسی آمریکا را در خاک ایران سرنگون کردند.

حسینی گفت: در عرصه سیاسی نیز شاهد برتری جمهوری اسلامی ایران هستیم تا جایی که طرف های آمریکایی برای دیدار با وزیر کشورمان از هیچ تلاش و پیگیری ای دریغ نمی کنند.

وی در پایان تمامی این پیروزها را نتیجه وجود دین و ایمان، ولایت و رهبری و همچنین مردم ولایتمدار، بصیر و انقلابی دانست و تاکید کرد: گام دوم انقلاب نیز بر پایه اعتماد به جوانان، ظرفیت های داخلی و توجه به اقتصادی مقاومتی استوار است./ کلاله خبر

IMG_2207.jpg

IMG_2212.jpg

IMG_2216.jpg

IMG_2219.jpg

IMG_2220.jpg

IMG_2223.jpg

IMG_2232.jpg

IMG_2236.jpg

IMG_2241.jpg

IMG_2242.jpg

IMG_2249.jpg

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.