1398-02-20 10:03
601
0
63122
حواشی فضای مجازی در خصوص پل صوفی شیخ داز

ماکت مدیرکل امور آب منطقه ای گلستان روی پل صوفی شیخ داز کلاله (The Way ,Is Still Blocked)

با وجود تلاش فرمانداری و راهداری کلاله برای باز کردن پل صوفی شیخ داز، با عدم اندیشیدن لازم برای مدیریت خروجی آب سد بوستان، مجددا این پل زیر آب رفت و در واکنش به این موضوع، کانال های تلگرامی ماکت مدیرکل امور آب را روی این پل قرار دادند.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، پس از سیل ویرانگر استان گلستان و به تبع ان شهرستان کلاله و بسته شدن پل صوفی شیخ داز، اعتراضات زیادی از سوی مردم چندین روستا و کشاورزانی که محور ترددی آنها از این مسیر بود، صورت گرفت که بخشی از این اعتراضات از سوی رسانه و کانال های تلگرامی فضای مجازی منتقل شد.

با وجود اینکه دو محور دیگر نیز برای تردد روستاییان وجود دارد، اما این مسیر باعث کاهش 30 کیلومتری مسافت آنها می شود و در این برهه زمانی که کشاورزان نیاز محرز به این محور دارند، تسریع در ساخت و تعمیر این پل ضرورت دارد.

با وجود تلاش فرمانداری و راهداری کلاله برای باز کردن پل صوفی شیخ داز، با عدم اندیشیدن تمهیدات لازم برای مدیریت خروجی آب سد بوستان، مجددا این پل زیر آب رفت و فارغ از موضوعات مطرح شده در مطالب کانال های تلگرامی(انتشار آن به معنی تایید یا عدم تایید ان نیست) در واکنش به این موضوع، کانال های تلگرامی ماکت نظری مدیرکل امور آب گلستان را روی این پل قرار دادند.

n

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.