1398-02-28 14:03
622
0
63306
رئیس اداره صمت کلاله:

طرح ضیافت ویژه ماه مبارک‌رمضان، در کلاله به اجرا درآمد

رئیس اداره صمت کلاله گفت: با هدف تنظیم بازار و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و با رویکرد پیشگیرانه؛ طرح ضیافت از ۱۲ اردیبهشت در کلاله آغاز شده است.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، خداقلی بایندری در گفتگویی اظهار داشت: با هدف تنظیم بازار و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و با رویکرد پیشگیرانه؛ طرح ضیافت از ۱۲ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد ادامه خواهد داشت. 

وی اظهار داشت: در این طرح علاوه بر نظارت دقیق برحسن اجرا، تامین و توزیع بموقع کالاهای مورد نیاز اعم از سهمیه های اختصاص یافته در قالب تنظیم بازار ، رعایت قیمت مصوب و...مورد توجه قرار گرفته و با متخلفان برخورد قانونی می شود.

بایندری در ادامه افزود: پنچ تیم نظارت و کنترل بازار، در قالب ۳ تیم قبل ازظهر و ۲ تیم بعدازظهر در شهرهای #کلاله، #فراغی و روستاها مشغول فعالیت هستند.

رئیس اداره صمت کلاله با اشاره به مراسم با شکوه عید سعید فطر،گفت: در راستای این امر بازرسان این اداره همچنین اکیپ های پنجگانه نظارت و کنترل بازار، به کم و کیف فعالیت واحدهای عرضه آجیل ، قنادی ها، پوشاک و پارچه فروشی ها به صورت ویژه نظارت و کنترل می کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت داشتن هرگونه شکایت در زمینه های گرانفروشی، عدم عرضه کالا و احتکار کالاهای اساسی، می توانند گزارش های خود را به سامانه "124" ارائه نمایند.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.