پیمانکار، بجای انتقام از یک سایت خبری از کارگر انتقام گرفت؟

سنبه پر زور پیمانکار بر سر کارگر بی دفاع؟/ کارگر جابجا شد/ شهردار حواشی را به جان می خرد؟

0
64260
244
1398-04-19 07:18

با وجود اینکه در زمان تهیه فیلم از گاری حمل زباله شهرداری، کارگر شرکت حضور نداشت؛ پیمانکار شرکت بجای انتقام از کلاله خبر، از کارگر انتقام گرفت؟.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، اخیرا در پاسخ ادعاهای یکی از اعضای شورای شهر مبنی بر نارضایتی از کارگران شهرداری و دفاع همه جانبه از شورا و شهردار، گزارشی با عنوان"شهرداری و شورای شهر کلاله با رسانه و کارگران صادق نبود/ اولویت عضو شورا مردم یا فامیل اخراجی از جایگاه CNG است؟شهرداری و شورای شهر با بکارگیر 10 نفر، حقوق کارگران را سرشکن کرد+ اسامی 10 نیروی نورچشمی و فیلم" در این سایت منتشر شد.

علی رغم اینکه ناقص بودن تجهیزات جمع آوری زباله نیاز به گواه مردم و رسانه ندارد، برای دفاع از قشر کارگر تصمیم به انتشار بخش کوچکی از مشکلات کردیم و پیمانکاران شرکت در حالی با کارگر خیابان انقلاب برخورد کرد که تهیه این فیلم بدون حضور وی و توسط اعضای تحریریه انجام شد.

اما پس از انتشار این گزارش، این کارگر دیگر در خیابان انقلاب دیده نشد و پیگیر این موضوع شدیم و وی که از همه جا بی خبر بود، علت جابجا شدن خود را یک فیلم دانست و گفت: پیمانکار مدعی این بود که من عامل انتشار یک فیلم که خودم هم ندیده ام بودم؛ در حالی که مرخصی بودم.

این کارگر افزود: با تصمیم پیمانکار مسیر تردد من که باید پیاده طی کنم؛ دو برابر شد.

وقتی سخن از بی دفاعی کارگران به میان میاوریم، به علت چنین اقداماتی است؛ آیا زمانی که پیمانکاران در قبال اخبار مستند این سایت پاسخی ندارند،سنبه پر زور خود را بر سر کارگران تخلیه می کنند؟؛ چرا دقیقا پس از انتشار کلیپ از سوی این سایت کارگر خیابان انقلاب تغییر کرد و به مکانی دورتر جابجا شد؟.

با توجه به گفته الهی رئیس شورای شهر کلاله امکان حضور این پیمانکاران با شرکتی دیگر و در پشت پرده وجود دارد، آیا خلیل سعدی قبل از اعلام و تایید شرکت پیمانکار جدید، بررسی های لازم را انجام می دهد یا با تایید شرکتی که احتمال اینکه آنها پشت پرده آن باشند، حواشی آینده را به جان می خرد؟


بیشتر بخوانید:

1- شهرداری و شورای شهر کلاله با رسانه و کارگران صادق نبود/ اولویت عضو شورا مردم یا فامیل اخراجی از جایگاه CNG است؟شهرداری و شورای شهر با بکارگیر 10 نفر، حقوق کارگران را سرشکن کرد+ اسامی 10 نیروی نورچشمی و فیلم

2- دو عضو شورای کلاله به حمایت از کارگران به پا خواستند/ شرکت پیمانکار شهرداری: کلاله خبر اهداف مغرضانه دارد

3- با کوچکترین انتقاد، بحث قومیت اعضای شورا به میان می آید/ رضایت مردم مهم است یا 10 کارگر؟/ شورای دوره قبل تسهیلات رفاهی کارکنان را 110 درصد و اضافه کاری را 70 درصد رد کرده بود

4- تحت فشار گذاشتن کارگران با حذف بندحمایتی قرارداد/ پیمانکار قبلی در کمین پیروزی در مناقصه/ بکارگیری 5 نیروی فامیلی در شهرداری کلاله

5-وقتی مدافع کارگران شهرداری کلاله، متهم به مغرض می شود+ سند

6- سوء مدیریت در حفظ بیت المال در شهرداری کلاله/ پول مردم و بیت المال در کف شهر+ تصاویر

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.