قره جه طیار :

حمایت مونسان از برگزاری جشنواره اقوام در گنبد باعث معرفی این شهر شد

1398-06-11 09:39
239
0
65238

نماینده مردم گنبد کاووس گفت : برگزاری دو دوره جشنواره اقوام ایران زمین در گنبد کاووس با حمایت دکتر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باعث معرفی بیشتر این شهر شده است .

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، قرجه طیار نماینده مردم شهرستان گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد : شهرستان گنبدکاووس به عنوان یکی از بزرگترین و ژئوپلتیک‌ترین شهرستانهای کشور با ویژگی‌های بسیار منحصر به فرد، خود از دیرباز همواره مورد توجه بوده است .

طیار افزود : هرچند گنبد کاووس کمتر توانسته از امکانات و بهره‌مندی‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی استفاده کند اما هیچ‌گاه کسی نتوانسته ظرفیت‌های عظیم این شهرستان در حوزه‌های مختلف ازجمله گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی آن را انکار کند.

وی تصریح کرد : مهمترین اتفاق خوبی که در دوره مدیریت آقای دکتر مونسان بر سازمان میراث فرهنگی برای این شهرستان افتاد، برگزاری دو دوره جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در دو سال گذشته بود که استقبال بی نظیری از این جشنواره در این شهرستان بعمل امد و باعث معرفی هر چه بهتر این شهرستان شد.

نماینده مردم گنبد کاووس ادامه داد : دکتر مونسان طی دوسال گذشته اقدامات خوبی در حوزه گردشگری انجام داد مشخصه ایشان هدفمند و با برنامه است.

طیار اضافه کرد : آمارها و ارقامی که در گزارشات از ایشان دیدم بیانگر این موضوع است که گردشگری در مسیر درست قرار گرفته ، رشد خوبی هم در جذب گردشگر خارجی و هم در جهت ایجاد زیرساخت های مناسب در کشور را شاهد بودیم.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.