1398-06-06 17:03
310
0
65184
در گفتگو با رئیس اداره ارشاد کلاله مطرح شد؛

جهانگیری عامل لغو مراسم نکوداشت عاشورگلدی گرکزی !/ این مراسم آبان ماه برگزار می شود

رئیس اداره ارشاد اسلامی کلاله از برگزاری مراسم نکوداشت عاشورگلدی گرکزی از نام آوران موسیقی ترکمن در آبان ماه خبر داد.

به گزارش راه اترک، قرار بود مراسم نکوداشت عاشورگلدی گرکزی از نام آوران موسیقی ترکمن در اول شهریور برگزار شود که این مراسم به نا به دلایلی لغو شد.

حمزه رسولی راد، رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان کلاله در گفتگو با راه اترک گفت: بزرگداشت نام آوران فرهنگ و ادب منطقه از جمله کارهایی است که این اداره در برنامه کاری خود دارد.

رسولی راد در خصوص مراسم نکوداشت عاشورگلدی گرکزی هم گفت: عاشورگلدی گرکزی از نام آوران موسیقی ترکمن منطقه است که این اداره در برنامه ریزی خود از چندی پیش در نظر گرفته بود که مراسم نکوداشت این نام آور موسیقی ترکمن را در اول شهریور ماه برگزار کند.

وی در خصوص علت عدم انجام این برنامه گفت: چون این برنامه با برنامه های هفته دولت همزمان شده بود و در همان روز قرار بود، جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور هم وارد منطقه شود، این برنامه علی رغم همه تلاش های انجام شده برای برگزاری آن، لغو شد.

رئیس اداره ارشاد اسلامی کلاله در خصوص برگزاری مجدد این مراسم هم گفت: این مراسم ان شاء الله با برنامه ریزی دوباره و با شکوه لازم در آبان ماه برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: جزئیات این مراسم که در آبان ماه برگزار می شود، به زودی به اطلاع علاقه مندان به موسیقی سنتی به خصوص موسیقی سنتی ترکمن و دوست داران فرهنگ و ادب منطقه خواهد رسید.

شهرستان کلاله در استان گلستان قرار دارد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.