1399-03-12 20:23
265
0
68849
روحانی مبارز اهل سنت :

تبیین راه امام خمینی(ره) یک ضرورت است/ نفوذ انقلاب اسلامی در جهان، قابل لمس است

محمد امین آخوند صفری گفت: راه امام راحل تجلی بخش آزادیخواهی و استقلال بود و تبیین این راه برای مسلمانان، جوانان و نوجوانان یک امر ضروری محسوب می شود.

به گزارش گلستان ما، روحانی مبارز اهل سنت در گفتگو با خبرنگار ما، به بخشی از خاطرات خود از زمان انقلاب پرداخت و گفت: اواخر دوران حکومت طاغوت بود که من باید به خدمت سربازی می رفتم و در این راستا همه اقدامات لازم را انجام داده بودم که پیام حضرت امام خمینی رحمه الله علیه مبنی بر خروج  سربازها از پادگانها صادر شد و من هم در راستای اطاعت از فرامین امام، به خراسان متواری شدم و تا انقلاب در آنجا پنهان شدم.

امام جمعه شهر فراغی در خصوص فعالیتهای انقلابی آن زمان در مناطق ترکمن نشین استان گلستان نیز، گفت: برای سخنرانی در بین مردم با پای پیاده روستا به روستا می رفتیم؛ گاهی در یک شبانه روز 20 روستا را سر می زدیم و برای مردم در مساجد صحبت می کردیم.

عکس مربوط به سخنرانی محمد امین آخوند در روستای قپان در سال 57 است

محمد امین آخوند صفری ادامه داد: کار تبلیغ در فصل زمستان خیلی سخت تر بود؛ چرا که برف آن زمانها خیلی زیاد می بارید و جاده ها نیز مثل الان مناسب و قابل تردد نبود.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) نمونه آشکار پیروزی آزادیخواهان بر طاغوت بود و این راه در ادامه توسط مقام معظم رهبری ادامه یافت و در حال حاضر تبدیل به یک الگوی جهانی برای انسان های آزاده جهان شده است.

روحانی مبارز اهل سنت اشاره ای به میزان خدمات در کشور و مناطق دور افتاده در قبل انقلاب و بعد آن داشت و گفت: قبل از انقلاب مناطق دور افتاده از امکانات ضعیفی و در برخی موارد از امکانات اولیه نیز برخوردار نبودند؛ ولی با پیروز انقلاب اسلامی، با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان این انقلاب از همان ابتدا، شاهد بهره مندی مردم از امکانات و ضروریات زندگی در اقصی نقاط کشور هستیم.

آخوند صفری تاکید کرد: قیام امام خمینی(ره) برخواسته از قدرت الهی بود که این اراده قوی را در امام ایجاد کرد تا به تنهایی و در نهایت با پشتیبانی مردم، به انقلابی عظیم در جهان تبدیل شود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.