1398-02-27 15:21
375
0
63281
براساس ادعای یک فعال فضای مجازی در مقابل فرماندار کلاله:

اداره صمت کلاله برای واگذاری حواله، باج می گیرد/ فرماندار کلاله: سهمیه یا تعداد مراکز توزیع گوشت افزایش خواهد یافت+ فیلم

یکی از فعالین فضای مجازی مدعی باج گیری اداره صمت شهرستان کلاله در قبال واگذاری حواله به تولیدکنندگان شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، در نشست خبری فرماندار کلاله با فعالین فضای مجازی و خبرنگاران، یکی از فعالین فضای مجازی مدعی باج گیر(کلمه مناسب تری پیدا نشد) اداره صمت شهرستان کلاله در قبال واگذاری حواله به تولید کنندگان شد.

وی در ادامه ارائه پیشنهادات و انتقادات خود نسبت به نحوه خدمت رسانی به مردم گفت: میزان گوشت در نظر گرفته شده برای شهرستان کلاله کفاف این شهرستان را نمی دهد و نحوه توزیع آن نیز مناسب نیست؛ یا میزان سهمیه شهرستان افزایش یابد یا تعداد مراکز توزیع افزایش یابد تا از انتظار مردم در صف های طولانی جلوگیری شود.

فرماندار کلاله نیز در پاسخ به این فعال فضای مجازی اظهار داشت: سعی می شود تا یا سهمیه مراکز توزیع افزایش یابد یا اینکه تعداد مراکز توزیع.

وی افزود: انتظار کشیدن مردم در صف ها زیبنده مردم نیست و برای حل این مشکل تدابیری در نظر گرفته می شود.

توجه: اداره صمت شهرستان کلاله می تواند در خصوص تایید یا رد این موضوع مطرح شده، جوابیه خود را برای روشن تر شدن اذهان عمومی به این سایت ارسال کند.

 این فیلم به معنای تایید یا رد ادعای مطرح شده نیست و تنها برای روشن تر شدن اذهان عمومی و همچنین در صورت صحت این ادعا، برای جلوگیری از اجحاف حق مردم و تولید کنندگان منتشر شد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.