1393-12-05 19:56
1287
0
10995
فرمانده نیروی انتظامی کردکوی خبر داد:

کشف 1,836 عدد مواد محترقه غیرمجاز و بیش از ۲ کیلو تریاک در کردکوی

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، کشف یک هزار و 836 عدد مواد محترقه غیرمجاز و کشف حدود 2 کیلو و 439 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گلستان ما، سرهنگ محمود علی فر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: در راستای تداوم اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در یک هفته گذشته پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و همچنین مبارزه با کالای قاچاق در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت و با حداکثر توان در هفته گذشته به مرحله اجرا درآمد.

وی با اشاره به دستگیری 10 نفر از توزیع کنندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر در نتیجه اجرای این طرح تصریح کرد: با اجرای این طرح حدود 2 کیلو و 439 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و معتادان پرخطر نیز جمع آوری و تحویل کمپ های ترک اعتیاد شدند.

سرهنگ علی فر افزود: در راستای اجرای این طرح تعداد یک هزار و 836 عدد انواع مواد محترقه و تعداد 100 عدد لوازم جانبی موبایل فاقد هرگونه مدارک (قاچاق) نیز کشف و ضبط شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی تصریح کرد: در نتیجه اجرای این طرح 10 نفر به اتهام نگهداری و فروش مواد مخدر، 5 نفر سارق و 20 نفر نیز به دلیل ارتکاب به جرایم دیگر دستگیر شدند.

سرهنگ علی فر افزود: کشف 9 فقره انواع سرقت و کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و توقیف سه دستگاه موتورسیکلت و 13 دستگاه خودرو نیز از دستاوردهای این طرح بوده است.

وی در پایان با اشاره به تأثیر اجرای این طرح ها بر میزان رضایت مندی مردمی از مشارکت خوب شهروندان در جهت برقراری نظم و امنیت در منطقه قدرددانی و از شهروندان خواست که در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرمجاز توسط افراد مختلف و مشکوک موارد را سریعا از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به برخورد قانونی به آن اقدام شود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.