1398-10-09 16:36
163
0
66850
فرمانده سپاه شهرستان کردکوی:

هدف دشمن در سال ۸۸، مشروعیت زدایی نظام و سلب اعتماد مردم بود

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: گرامیداشت حماسه ۹ دی مروری بر حماسه آفرینی ملت ولایتمدار و شریف ایران اسلامی است که هر ساله انزجار خود را از فتنه گران به نمایش می گذارند.

به گزارش گلستان ما، سرهنگ حسن محبوبیان در آستانه گرامیداشت حماسه ۹ دی گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: دشمنان از سال ۸۷ اقداماتی در راستای انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ آغاز کردند و بعدها ادامه پیدا کرد و اوج این قبیل اقدامات به فروردین، اردیبهشت و خردادماه رسید.

وی افزود: عده ای در انتخابات سال ۸۸ بعضا اغراض شخصی را به موضوعات ورود دادند و می توان گفت دشمن از یک موضوع داخلی کشور نهایت سوءاستفاده را کرد و از تمام ابزارهای خود در این راه بهره برد.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: توئیتر و فیسبوک که قرار بود بر روی این شبکه های اجتماعی کارهای تعمیراتی انجام دهند را در آن زمان تعطیل کردند و به حمایت از نامزدهای بی بصیرت پرداختند.

محبوبیان اذعان کرد: هدف اصلی دشمن این بود تا مشارکت مردم را در صحنه انتخابات کم کند و یا حتی اینکه انتخابات را به تعویق بندازد و به تعلیق درآورد که به نتیجه نرسیدند و در نهایت تلاش کردند به انتخابات خدشه وارد کنند.

وی تصریح کرد: به لحاظ الگویی که در انقلاب های رنگی داشتند سمت و سوی اعتراضات بعد از انتخابات را که از سوی دو نفر از کاندیداها هدایت و همراهی میشد را به سمت و سوی انقلاب های رنگی بردند.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه مردم آگاه و بصیر انقلاب اسلامی بعد از سخنرانی که حضرت آقا در نماز جمعه روز ۲۹ خرداد داشتند صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند، افزود: اغتشاشگران در این قائله تنها ماندند و همچنان بر طبل اغتشاش و آشوب می کوبیدند و تا ۸ ماه کشور در همین وضعیت قرار داشت.

محبوبیان تأکید کرد: اما مشروعیت زدایی نظام و سلب اعتماد مردم در سال ۸۸ بسیار خطرناک تر از آتش زدن اموال عمومی و مردمی بود که از اهداف اصلی دشمن بود.

وی با اشاره به اینکه مردم با بصیرت گرگان در روز ۸ دی پیشگام شده و به میدان مقابله با اغشاشگران آمدند، افزود: در روز ۹ دی مردم با بصیرت سراسر کشور در حرکتی خودجوش و مردمی انزجار خود را از اغتشاشگران و فتنه گران اعلام کردند.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با عنوان اینکه حماسه بزرگ ۹ دی ناشی از بصیرت و صبر انقلابی مردم بود که پس از ۸ ماه به نتیجه رسید، خاطرنشان کرد: انزجار ملت ایران در ۹ دی ماه ۸۸ تودهنی محکمی بر سردمداران آمریکایی و استکبار جهانی و هم کسانی که فتنه گر بودند و صف خود را از فتنه گران جدا نکردند، بود.

محبوبیان گفت: گرامیداشت حماسه ۹ دی مروری بر حماسه آفرینی ملت ولایتمدار و شریف ایران اسلامی است که هر ساله انزجار خود را از فتنه گران به نمایش می گذارند.

وی با تأکید بر اینکه ۹ دی امسال نمایش قدرت، اقتدار و حضور مردمی برای مقابله با اغتشاشگران و آشوبگران است، اظهار کرد: ملت ایران اسلامی بیدار و هوشیار است و این بیداری و هوشیاری باید روز به روز و لحظه به لحظه باشد چرا که نباید اجازه دهیم بعضی موضوعات اتفاق افتد لذا باید قبل از هر چیزی از وقوع آن جلوگیری و پیشگیری کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی از برگزاری برنامه های مختلف در دهه بصیرت امسال در شهرستان کردکوی خبر داد و افزود: برگزاری نشست های بصیرتی بین دانش آموزان، اقشار و نشست بصیرتی ویژه محلات در بخش های مختلف و مراسم بزرگ ۹ دی که به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد جامع کردکوی برگزار می شود از جمله برنامه های گرامیداشت حماسه ۹ دی است.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.