1398-03-12 17:59
973
0
63648
رئیس شورای شهر کردکوی

نرخ کرایه تاکسی شهری کردکوی در تابستان ۹۸ تغییر می کند

رئیس شورای شهر کردکوی گفت: پیرو گفتگویی که بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کردکوی صورت گرفت، در اولین فرصت در تابستان سال جاری نرخ کرایه تاکسی شهری را با در نظرگرفتن افزایش نرخ تورم و اینکه به مردم فشار اقتصادی وارد نشود تغییر خواهیم داد.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا؛ امیر قاسمی رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی در گفتگو با رادکانا ضمن قدردانی از رانندگان تاکسی شهری اظهار داشت: همه ما خوب می دانیم که وضعیت اقتصادی جامعه ما مطلوب نیست و چنین وضعیت نامطلوب اقتصادی دامن گیر شما عزیزان ناوگان حمل و نقل شهری شده است.

وی افزود: شما عزیزان تاکسیرانی خالصانه و بی منت همواره در حال خدمت رسانی به مردم شریف شهرمان هستیم و تمامی مدیران قدردان زحمات شبانه روزی شما هستند.

قاسمی بیان کرد: پیگیریم تا اقدامی که در توانمان و شایسته عزیزانمان در ناوگان تاکسی شهری است را اعمال کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی خاطرنشان کرد: پیرو گفتگویی که بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کردکوی صورت گرفت، در اولین فرصت در تابستان سال جاری نرخ کرایه تاکسی شهری را با در نظرگرفتن افزایش نرخ تورم و اینکه به مردم فشار اقتصادی وارد نشود تغییر خواهیم داد.

وی تصریح کرد: در تلاشیم تا بتوانیم اتفاق خوبی را هم برای مردم و هم رانندگان تاکسی شهری کردکوی که قشر زحمت کشی هستند رقم بزنیم.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.