1398-08-09 16:17
249
0
66109
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار کردکوی:

ملت ایران در ۱۳ آبان خشم و انزجار خود را از سیاست‌های زورگویانه آمریکا در جهان اعلام می‌کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار کردکوی گفت: مردم با همه مشکلات و تحریم‌هایی که دشمن علیه ملت تحمیل کرده پای ارزش‌های انقلاب و آرمان‌های شهدا هستند.

به گزارش گلستان ما، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  فرماندار کردکوی در نشست هماهنگی برنامه های هفته دانش آموز و ۱۳ آبان ۹۸ شهرستان کردکوی، اظهار‌ داشت: مردم با همه مشکلات و تحریم‌هایی که دشمن علیه ملت تحمیل کرده پای ارزش‌های انقلاب و آرمان‌های شهدا هستند.

وی با اشاره به اینکه ۱۳ آبان متعلق به یک گروه خاص نیست و همه آحاد مردم در این روز نقش‌آفرین هستند، گفت: حرکت‌های موزیانه آمریکا به‌عنوان استکبار جهانی باعث شد تا مردم نسبت به زورگوئی‌های آمریکا نفرت بیشتری پیدا کنند.

اتحاد همه‌ جانبه ملت ایران در برابر مواضع آمریکا در کشور از برکت خون شهدا است

مهدی بیدلی با بیان اینکه امروز همه ملت ایران در جریان توطئه‌های آمریکا و بدزبانی و بدعهدی روسای جمهور آمریکا هستند، افزود: اتحاد همه‌ جانبه ملت ایران در برابر مواضع آمریکا در کشور از برکت خون شهدا است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان کردکوی با عنوان اینکه ملت ایران با سلائق مختلف در روز ۱۳ آبان خشم و انزجار خود را از سیاست‌های زورگویانه آمریکا در جهان اعلام می‌کنند، خاطر‌نشان کرد: آمریکا هرگز استقلال کشور ما را نمی‌خواهد و هرگز خواهان امنیت و آرامش در ایران نیست.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : رادکانا

    نظرات

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

    © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.