1398-03-12 16:03
858
0
63646
فرماندار شهرستان کردکوی:

مشکل کمبود و توزیع آرد در شهرستان کردکوی نداریم/ توزیع آرد را موقتا از عهده شرکت تعاونی خبازان خارج کردیم

فرماندار شهرستان کردکوی گفت: توزیع آرد را موقتا از عهده شرکت تعاونی خبازان خارج کردیم و مصوب شد که فعلا فرمانداری، صنایع و تعاون و کار و نماینده ای از تعاونی استان کار توزیع آرد را در شهرستان عهده دار شوند تا اینکه دوباره انتخابات شرکت تعاونی برگزار شود و افراد جهت خدمت در این شرکت انتخاب شوند.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا، ابراهیم قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی پیرو نارضایتی های مربوط به حوزه مدیریت و توزیع آرد در سطح شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در شهرستان کردکوی مدتی با مشکل مدیریت و توزیع آرد توسط شرکت تعاونی خبازان روبرو بودیم.

وی افزود: به علت عدم مدیریت مدیرعامل سابق شرکت تعاونی خبازان و مجموعه آن نتوانستند این مشکل را در شهرستان کردکوی برطرف کنند.

فرماندار شهرستان کردکوی گفت: با توجه به مشکلاتی که از قبل وجود داشت طی برگزاری جلسات متعدد و پیگیری های بعمل آمده کمک کردیم تا مشکلات این حوزه خاتمه یابد.

قدمنان با بیان اینکه جلساتی با صنایع، اداره کار، تعاون، نماینده دادستان و شورای آرد شهرستان در این خصوص برگزار شد که توزیع آرد را موقتا از عهده شرکت تعاونی خبازان خارج کردیم، بیان کرد: مصوب شد که فعلا فرمانداری، صنایع و تعاون و کار و نماینده ای از تعاونی استان کار توزیع آرد را در شهرستان عهده دار شوند تا اینکه دوباره انتخابات شرکت تعاونی برگزار شود و افراد جهت خدمت در این شرکت انتخاب شوند.

فرماندار کردکوی با تأکید بر اینکه مشکل کمبود و توزیع آرد در شهرستان کردکوی نداریم، افزود: هیچ نانوایی در شهرستان کردکوی بدون آرد نیست.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.