1398-03-29 10:02
643
0
63968
فرمانده سپاه کردکوی

شما کارکنان جهاد کشاورزی مستقیما درگیر جنگ اقتصادی بزرگی هستید/همگان بر خدمات ارزنده شما جهادگران اذعان دارند

فرمانده سپاه کردکوی گفت: اگر جهاد کشاورزی را در یک سمت ترازو و تمامی ادارات را در طرف دیگر ترازو قرار دهیم باز هم خدمات جهاد کشاورزی بیشتر و سنگین تر از سایر ادارات است.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا؛ سرهنگ حسن محبوبیان فرمانده سپاه شهرستان کردکوی بمناسبت سالروز تشکیل جهاد کشاورزی به دیدار رئیس و پرسنل جهاد کشاورزی این شهرستان رفت.

وی در این دیدار ضمن قدردانی از عملکرد مثبت کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی اظهار داشت: شما کارکنان جهاد کشاورزی بصورت مستقیم درگیر جنگ اقتصادی بزرگی هستید که در پیروزی ما در این جنگ می توانید نقش بسزایی ایفا کنید.

محبوبیان تأکید کرد: اگر جهاد کشاورزی را در یک سمت ترازو و تمامی ادارات را در طرف دیگر ترازو قرار دهیم باز هم خدمات جهاد کشاورزی بیشتر و سنگین تر از سایر ادارات است.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه همگان بر خدمات ارزنده شما جهادگران اذعان دارند، گفت: جهاد سازندگی در جنگ و بعد از جنگ به ایران اسلامی بسیار خدمت کرده است

وی متذکر شد: عده ای آن اندازه که به فکر انتقال آب سمنان از طریق استان گلستان هستند، به فکر کمبود آب در گلستان نیستند.

۱۵ هزار مولد فعال کشاورزی در شهرستان کردکوی فعالیت دارند

همچنین سیدرضا مومنی رئیس جهاد کشاورزی کردکوی در این دیدار گفت: ۱۵ هزار مولد فعال کشاورزی در شهرستان کردکوی فعالیت دارند.

وی تأکید بر اینکه باید در تولید گندم و روغن در گلستان خودکفا شویم، افزود: گلستان در تولید دانه های روغنی رتبه اول کشور را دارد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی تصریح کرد: نگاه کشور در تولید دانه های روغنی به استان گلستان است.

مومنی خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی امروز در تولید گندم وظیفه خطیری بر گردن دارد.

وی یادآور شد: به دلیل کمبود برق، طی جلسه ای به بخش های مختلف زیر مجموعه تاکید کردیم در مصرف برق صرفه جویی کنند تا در شهرستان دچار مشکل نشویم.

تصاویری از این دیدار:

 

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.