1398-02-29 18:03
793
0
63332
رئیس صمت کردکوی خبر داد؛

توزیع کالاهای طرح تنظیم بازار سومین هفته ماه رمضان در کردکوی

رئیس صنعت، معدن و تجارت کردکوی از تداوم عرضه اقلام حمایتی ماه مبارک رمضان در ادامه طرح تنظیم بازار در شهرستان کردکوی خبر داد.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا؛ لیلا مقصودلو با بیان اینکه کالاهای طرح تنظیم بازار در سومین هفته از ماه میهمانی خدا نیز در شهرستان کردکوی توزیع می شود، گفت: از جمله اقلام طرح ضیافت در این مرحله شکر، برنج، گوشت منجمد برزیلی و مرغ منجمد می باشد.

وی افزود: توزیع شکر در مراکز سطح شهر در طرح تنظیم بازار با قیمت کیلویی ۳۷۰۰ تومان همچنان ادامه داشته و بصورت مستمر رأس ساعت ۹ صبح بوده و مراکز توزیع را مجددأ بشرح زیر برای شهروندان اعلام کرد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی ادامه داد: ضمن اینکه روسای شوراها و یا دهیاران روستاهایی که تاکنون شکر دریافت ننموده اند بهمراه مهر شورا و دهیاری به اداره صنعت معدن و تجارت کردکوی مراجعه و حواله دریافت نمایند.

* فروشگاه وردان، میدان عباس آباد طبقه زیرین تعاونی خبازان

* فروشگاه مهرداد کیانی، چهار راه بالابلوک

مقصودلو بیان کرد: توزیع گوشت برزیلی منجمد تنظیم بازار در سومین مرحله از توزیع در سال ۹۸ بوده و پیرو توزیع در هفته های گذشته این هفته نیز مطابق برنامه در در اختیار روزه داران قرار می‌گیرد.

وی در این مرحله نیز بهمراه داشتن کارت ملی سرپرست خانوار را لازمه دریافت این کالا دانسته و متذکر شد: این طرح بصورت هماهنگ با مرکز استان بوده و فروشگاه‌های زیر بعنوان عاملین توزیع منطبق با برنامه زیر در ساعت ۹ صبح می باشند.

یک شنبه ۲۹ اردیبهشت: 

شعبان فغانی تربیت ۱۶

کامران منوجهري ابتدای خ جنگل

مازندرانی دانش ۱۷

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت:

نورالله صابری کنار بانک ملی مرکزی

کامران منوجهري ابتدای خ جنگل

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت:

رضاقلی منوچهری جنب بانک سپه

شعبان فغانی تربیت ۱۶

چهارشنبه یکم تیر:

امین زاهد سردار ۱۰

کامران منوچهری ابتدای خیابان جنگل

پنجشنبه دوم تیر:

افشین پروتئین خیابان جنگل

کامران منوچهری ابتدای خیابان جنگل

رئیس صمت شهرستان کردکوی میهمانان ضیافت الله را به خرید به اندازه نیازشان دعوت نموده و تداوم ارائه اقلام تنظیم بازار را خاطرنشان شد.

مقصودلو در پایان یادآور شد: تلفن ۱۲۴ مردمی در دو شیفت صبح و عصر در خدمت مردم فرهیخته کردکوی بوده و پاسخگوی ابهامات، سؤالات، شکایات و پیشنهادات ارزنده شهروندان عزیز بوده و همراهی شهروندان را در ارائه نقطه نظرات خواستار شدند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.