1398-09-24 16:24
338
0
66644
فرماندار مینودشت:

آقای استاندار ایکاش با مردم بالاجاده دیدار و گفتگو می کردید!

انتظار زیادی نبود تا در راستای ماموریت ذاتی مسئولیت خود از روستای بالاجاده بازدیدی میکردید و کمبودها و مشکلات را به دیده می نگریستید و با مردم روستا گفتگویی می کردید و به درد دل آنها گوش فرا می دادید و ایکاش مسئولان محلی و شهرستانی آقای استاندار را از خیابانها و کوچه های در انتظار خدمات که اهالی و ساکنین آن سالهاست به انتظار نشسته اند و تا شاید توجه و اقدامی از سوی مسئولان شود عبور میداند و مشکلات را طرح می کردند.

به گزارش گلستان ما، آقایان استاندار، مدیران کل، فرماندار، بخشدار مرکزی و… ، مقدمتان را به دیار با قدمت تاریخ و فرهنگ روستای بالاجاده گرامی و خوش آمد عرض می کنیم.

خبرهای بازدیدتان را چون بسیاری از بازدیدهای فرهنگ دوستانی از بالاترین مقام اجرایی استان، استاندار تا مدیران کل، فرماندار و بخشدار مرکزی و… به این مجموعه فرهنگی روستای بالاجاده که حاصل تلاش نیم قرن فرهنگ دوستانی از دیار با قدمت تاریخ فرهنگ منطقه بالاجاده است را پشت سر هم دیدیم و شنیدم و شادمان و خوشحال بر دل فرهنگ دوستان و اهالی روستا ماندگار خواهد ماند و شادمان تر و خوشحال تر از آن قول مساعد و دستور اقداماتی از رفع مشکلات و نیازمندیهای واقعی این مرکز فرهنگی از سوی دکتر حق شناس استاندار پر تلاش، کوشا و ساعی گلستان به قدمنان فرماندار کردکوی صادر و ابلاغ شده است که شایسته تحسین و تقدیر و تشکر بی کران از استاندار محترم بوده و خواهیم بود و انتظار این خواهد بود دستورات صادره استاندار گلستان از سوی مسئولان شهرستانی در مهلت داده شده تا پایان بهمن ماه جامعه عمل پوشانده شود و امیدهایی از این بازدید بر دل فرهنگ دوستان و اهالی روستا روشن شود.

* آقای استاندار!!!!!

این هم گفتیم چون اینکه خاطراتی ناخوش از قول ها و دستوراتی مدیران در گذشته از استاندار تا مدیران کل و فرماندار و… در همین راستا هم که فقط به زبان بوده و در بایگانی ادارات موریانه خورده شده بودند را سراغ داریم.

لیکن با شناخت عمیقی که از تدبیر و پیگیری شما به سراغ داریم واقف خواهیم بود ان شاءالله این دستور جنابعالی پیگیری مجدانه و محقق شود و در آینده شاهد شکوفایی این مرکز باشیم.

* آقای استاندار و مدیران محترم!!!!

حال که منت گذاشته اید و به این روستای با قدمت تاریخی و فرهنگی که زادگاه ۱۸شهید سرافراز و دهها جانباز و صدها ایثارگر و همراه و همسو با انقلاب اسلامی و پیشتاز در حرکتهای انقلابی و اسلامی بوده و می باشند پا گذاشته اید نیم نگاهی مدیریتی از باب رسالت ذاتی خود هم به مشکلات و کمبودها و خدمات لازم و ضروری روستا هم می داشتید.

آقایان مسئول!!!!!!!

نمیدانم مسیر حرکت شما در روستا از کجا به کتابخانه بوده است؟

حتما وضعیت اسفناکی و بحرانی در طرحهای نیمه تمام و عملا رها شده روستا را به دیده دیده اید و از خیابانهای سنگلاخی و آبگیر آبهای سطحی، بهداشت عمومی، سطل های زباله و سگهای ولگرد و… بسیاری از مشکلات روستا را که عامل اصلی مهاجرت و بیکاری جوانان و… خالی از سکنه شدن روستا در سالهای اخیر شده است را دیده اید و یا مدیران شهرستانی و محلی برای شما بازگو کردند! خوب و شایسته بود برای رفع این مشکلات اجتماعی و عمرانی و…هم تدابیری اتخاذ و دستوراتی را صادر می‌فرمودید تا شاید در روند فرآیند خدمات رسانی به اهالی این روستا هم توجهی میشد و سرعتی بیشتر بخود می گرفت و مردم از حضور و تشریف فرمائی شما امیدهایی به آینده بهتر امیدوار تر میشدند اگر چه رجاه واثق داریم با شناخت عمیقی که از استاندار پر تلاش و کوشا و ساعی استان سراغ داریم اگر مشکلات را طرح میکردند و درخواست پیگیری میشد به یقین دستوراتی را ابلاغ میکردند.

آقایان مسئول!!!!!

انتظار زیادی نبود تا در راستای ماموریت ذاتی مسئولیت خود از روستای بالاجاده بازدیدی میکردید و کمبودها و مشکلات را به دیده می نگریستید و با مردم روستا گفتگویی می کردید و به درد دل آنها گوش فرا می دادید و ایکاش مسئولان محلی و شهرستانی آقای استاندار را از خیابانها و کوچه های در انتظار خدمات که اهالی و ساکنین آن سالهاست به انتظار نشسته اند و تا شاید توجه و اقدامی از سوی مسئولان شود عبور میداند و مشکلات را طرح می کردند تا درخواستهای این مردم نجیب و همراه که سالهاست از رسانه ها به گوش مسئولان رسیده است و شنوایی برای آن نبوده است را ارائه و انعکاس می دادند یا لااقل زمانی را به مردم روستا اختصاص می دادید تا با استاندار درد دل کنند و از مشکلات روستا بگویند شاید تدابیری اندیشه میشد.

قدر دان توجه و نگاه شما به یک کار فرهنگی بوده و هستیم لیکن اگر این دید و بازدیدها اثر بخشی در جامعه نداشته باشد ماندگار در اذهان و دلهای مردم هم نخواهد بود.

گفتیم چون صدها بار گذشته؛ شاید نگاه شما مدیران دولت تدبیر و امید به این روستا افتد و دینی در وجودتان بابت این آمد و شد ایجاد شود،
از مشکلات روستا بر گفتیم شاید که در شهرستان و استان گلستان گوشی شنوا از مسئولان برتابد و درد دلهای مردمان را بشنود و ببیند و گامی بردارد.

و همچنان بالاجاده را از بی توجهی و محرومیت کامل از امکانات و خدمات که سالهاست مانده است به در آید و گامی برای رشد و توسعه و رفع مشکلات آن برایند.

شاید تلنگری باشد برای مسئولان!!!! شاید…

نویسنده: عبدالرسول جوادی بالاجاده

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.