1398-02-23 08:34
646
0
63182
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کرد؛

کاسبی از ترس مردم برای منفعت برخی دولتی ها/عده ای می خواهند سوء مدیریت خود را با انحراف افکارعمومی پنهان کنند / امریکا در مرداب خلیج فارس گرفتار می شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه عده ای به دنبال ایجاد وحشت سازی از جنگ هستند، گفت: برخی ها با این پیام ها دنبال سود و منفعتشان در کشورهستند، مردم ما مشکلات زیادی دارند که همه اش از برجام نیست و از سومدیریتی است که در بخشی از نظام اداری کشور شاهد هستیم لذا نباید با مطالبی از جمله حمله امریکا، سایه  ترس را در کشور گسترده کرد.

به گزارش گلستان ما؛ علیرضا ابراهیمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهارکرد: یکسال از خروج امریکا با خلق و خوی استکباری و به سبک ترامپ از برجام که توافق بین المللی بود و نقض عهدی که هیچ کشوری آن را نپذیرفت، گذشت و این یک نوع نگاهی بود که ساختمان برجام را به ویرانه ای تبدیل کرد و همچنان هم خلق و خوی وحشی گری آنها ادامه دارد .

وی ادامه داد:ملت ایران دیدند که توافقی که دولت انجام داد و در برجام ماند، تعهدات هسته ای خود را براساس مفاد خودِ سازمان انرژی اتمی و برجام انجام دادند  و هیچ عدولی از آیین نامه ها نداشتند اما تا به کی این باید ادامه داشته باشد و ما تا چه زمانی باید برعهدی بمانیم که طرفین خودشان  قائل به این عهد نیستند ؟

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی  با اشاره به واکنش اروپایی ها در قبال برجام گفت: کشورهای اروپا یی هم فقط حرف زدند و هیچ عملی هم از آنها ندیدیم و و وعده ایجاد خط مالی آنها عملا راه به جایی نبرد و کشور ما به دلیل تنگناهای اقتصادیی که توسط همین کشورها به صورت ناجوانمردانه تحمیل شده بود، هنوز هست.

پایبند به برجامی که آنها نقض کرده اند نخواهیم بود

ابراهیمی با اشاره واکنش ایران و بیانیه اخیر شورای امنیت بیان کرد: بالاخره دولت بعد از یکسال کار انقلابی انجام داد و تهدیدی کرد که اگر این روند ادامه داشته باشدبعد از 60روز به روش خود برمی گردیم و ما هم پایبند به برجامی که آنها نقض کرده اند نخواهیم ماند.

وی با بیان اینکه اتحادیه اروپا هم همان روش امریکا را در پیش گرفت و براساس خلق و خوی استکباری خودش تهدید کردند و این خود آزمون دیگر بر عدم اعتماد به آنها است.

امریکا در مرداب خلیج فارس گرفتار می شود

ابراهیمی با بیا اینکه در روزهای اخیر عده ای بحث جنگ امریکا با ایران با حضور ناوهای امریکایی در خلیج فارس را مطرح می کنند، متذکرشد:  امریکا توان این را ندارد که خود را داخل مردابی کند که بیرون آمدنش دست خودش نیست و این یک نمایش تبلیغاتی است.

وی ادامه داد: امریکایی ها سیاست هایی در منطقه دارند که طبق آن رفتار میکنند و اسرائیل، منفعت های مالی و کشورهای مرتجع عربی برایشان مهم است برهمین اساس با ایرانی که به لحاظ نظامی و روحیه مردمش قوی است زورآزمایی روانی می کند. آوردن ناوها هم براساس برنامه های از قبل چیده شده است و اتفاق جدیدی نیست.

برخی ها با این پیام ها دنبال سود و منفعتشان در کشورهستند

ابراهیمی با بیان اینکه  عده ای می آیند در رسانه ها  وحشت سازی از جنگ می کنند که دروغ بزرگی است، یادآورشد: مردم ما مشکلات متعددی دارند که همه اش از برجام نیست بخشی از ان سو مدیریتی است که  در بخشی از نظام اداری کشور شاهد هستیم لذا نباید با مطالبی از جمله حمله امریکا، سایه  ترس را در کشور گسترده کرد.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان تاکید کرد: برخی ها با پیام هایی از جمله سایه جنگ دنبال سود و منفعتشان در کشور هستند و بدشان نمی آید با کاسبی از ترس به منافعشان دربازار خودرو، ارز، دلار  و غیره برسند لذا این اشکالات  در سیستم اداری ما با از بین برود و دولت در حوزه نظارت و خدمات به مردم باید اهتمام بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.