1398-03-12 06:30
1995
0
63628
یادداشت؛

منافقین هم از آمدنش می‎ترسند و هم از نیامدنش! / حجت‎الاسلام طاهری سرمایه اجتماعی- انقلابی استان گلستان

در هر صورت و شکلی از حضور حجت الاسلام دکتر طاهری در عرصه یاد شده و برجسته شدن مرجعیت سیاسی- انقلابی اش در گام دوم انقلاب اسلامی در استان گلستان  منجر به ترس منافقین و این هجمه های مواجب بگیران آنان خواهد شد ؛چراکه آنان بخوبی می دانند که این خلف صالح حبیب انقلاب اسلامی چگونه می تواند در تحولات پیش رو در ماه های آینده استان و سال بیدار باش 98 و همچنین این تک تک سالهای مهم دهه پنجم در جبهه انقلاب اسلامی نقش آفرینی کند.

به گزارش گلستان ما، حسن بیارجمندی از فعالین فرهنگی استان با توجه به هجمه های اخیر جریانات رسانه ای نفاق و بعض مواجب بگیران شناخته شده آنان به حجت الاسلام دکتر طاهری از چهره های شاخص جبهه انقلاب اسلامی در یادداشتی نوشت:

با آغاز روند برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی از ابتدای خرداد ماه ، بغیر از تکاپوی برگزارکنندگان انتخابات جهت فراهم کردن بسترها و زمینه های قانونی آن؛جریانات سیاسی قانونی نیز برای شرکت در این انتخابات مهم در گام دوم انقلاب اسلامی آماده می شوند.

این انتخابات بطور ایجابی از نظر نگارنده از این جهت در گام دوم انقلاب اسلامی از اهمیت بسزایی برخوردار است که؛

الف: در تثبیت راهبرد گام دوم انقلاب در ساختارهای حکومت و بازآفرینی آنها در این مسیر و مقطع تاریخی بسیار حیاتی است.

ب: در تحقق توصیه های گام دوم بطور خاص با تاکید بر

اولا تقویت اقتصاد مستقلّ کشور - که مبتنی‌ بر تولید انبوه و باکیفیّت، و توزیع عدالت‌محور، و مصرف به‌اندازه و بی‌اسراف، و مناسبات مدیریّتی خردمندانه است- بعنوان اصلی ترین دغدغه مردم در این سالها و انتظار آنان ، تاثیر دارد.

ثانیا پیگیری جدی «عدالت و مبارزه با فساد» - که لازمه اش طهارت اقتصادی  و وجود انسانهایی باایمان و جهادگر، و منیع‌الطّبع با دستانی پاک و دلهایی نورانی است-  و قانونا نیز می بایست :« دستگاهی کارآمد با نگاهی تیزبین و رفتاری قاطع در قوای سه‌گانه حضور دائم داشته باشد و به‌معنای واقعی با فساد مبارزه کند، بویژه در درون دستگاه‌های حکومتی.» ارتباط مستقیم دارد.

ج: در نهضت تشکیل « دولت جوان و حزب اللهی» - که عملا عهده دار پیاده سازی و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب است – و راهبری آن در قریب یک دهه آینده بسیار سرنوشت ساز کشور  است و....

البته دلایل دیگری هم می توان بر شمرد و بطور صریح و شفاف همه آنان را بیان کرد اما در این وجیزه که موضوع آن چیز دیگری است قطعا نمی گنجد.

کسانی که شخصا یا با مطالعات تاریخی ،اولین انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی در گام اول انقلاب اسلامی را درک کرده و دارای فهم عمیقی از مقطع تاریخی یاد شده هستند ؛بخوبی این اهمیت و بالاخص  چرایی بعض تحرکات مشابه جریانات ضد انقلاب از جمله لیبرال ها و منافقین را در این آغازین ماه های گام دوم انقلاب بخوبی درک می کنند .

این روز ها ترور شخصیتی نیروهای انقلاب – که سرمایه های استراتژیک نظام اسلامی در گام یاد شده هستند- و ایجاد اختلاف و تفرقه بین آنان از طریق عناصر نیابتی فریب خورده ، نفوذی مدعی انقلاب و اصولگرایی، مواجب بگیران رسانه ای دارای سوابق نفاق و براندازی نظام اسلامی و ... یادآور تکرار همان مقاطع تاریخی است که امروز از جمله در استان گلستان در حال باز تکرار است!

در گام اول انقلاب اسلامی مرحوم آیت الله طاهری (حبیب انقلاب اسلامی) توسط  ائتلاف لیبرالها و منافقین ترور فیزیکی و شخصیتی می شود که به گواهی و تایید امام خامنه ای :«این عالم بزرگوار از دوران مبارزات اسلامی تا زمان رحلت همواره در خدمت انقلاب و هدفهای آرمانی آن بودند.»  و امروز در تداوم یک پروژه کشوری ائتلاف لیبرالها و منافقین در چند سال اخیر و بطور خاص در گام دوم انقلاب اسلامی ،حجت الاسلام دکتر سید علی طاهری ترور شخصیتی می شود!

سال 1393 در فضای مجازی یک لیست از نمایندگان انقلابی مجلس وقت – که اسم دکتر طاهری در زمره آنان بود -  از سوی همین جریان خبیث لیبرال و منافقین بطور کشوری منتشر و عناصر نفاق و لیبرال با بهره گیری از بستری ارتباطی شبکه سازی آنان در سراسر کشور یعنی تلگرام به تخریب و هجمه علیه آنان پرداختند.

هدف اصلی این شبکه ، حذف نمایندگان یاد شده از مجلس و تهی کردن آن از مولفه های انقلاب و انقلابی گری به هر قیمت و هزینه مادی و غیرمادی در مقطع حساس منتهی به چهل سالگی انقلاب اسلامی و ...بود.البته به اینجا هم ختم نمی شد و نمایندگان بازمانده از مجلس تحت تاثیر همین ترورهای انتخاباتی، باید بطور فیزیکی(ترک حوزه های انتخابیه خود و مهاجرت به تهران) و یا معنوی از مدار انقلابی گری در استان های هدف حذف و خنثی می شدند تا نور انقلاب را به زعم خودشان خاموش کنند و غافل از این هستند که : یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ(میخواهند نور خدا را با (دم) دهانهاشان خاموش سازند وخداوند تمام کننده ی نور خود است؛ هر چند کافران را ناخوش آید).

نگارنده در همین چند روز این سطح از هجمه های هدفمند و هدایت شده علیه حجت الاسلام دکتر طاهری را در فضای رسانه ای استان می بینم ؛ دوره های تاریخی یاد شده با نقش آفرینی عناصر مواجب بگیر ائتلاف نفاق و لیبرال با همان اهداف و البته پدران معنوی شان را می بینم.

جرم او این است که میراث دار حبیب انقلاب اسلامی است و به او بعنوان سرمایه اجتماعی-انقلابی استان گلستان دارای یک پشتوانه ملی نگاه می شود و او در تمام این سالهای سخت با وجود تمام توطئه ها در استان ماند و الهام بخش نیروهای انقلابی در استان گلستان بود و هست و مرجعیت سیاسی-انقلابی این بیت معظم با میراثی که امام خامنه ای بر آن شهادت داده است را حفظ و تقویت نمود.

اگر محاسبات اتاق فکر ائتلاف منافقین و لیبرال ها نشان بدهد که دکتر طاهری می آید ؛ احساس ترس می کنند و مواجب بگیران آنان بخط شده و به او هجمه می کنند؛ چراکه بی فایده و بی اثر بودن تمام هزینه ها و سرمایه گذاری های آنان در تمام این سالها را اثبات می کند و بخت آنان برای نفوذ و راهبری پروژه موریانه ها را بشدت در مرکز استان گلستان – پایتخت ادعایی آنان - کاهش می دهد.

و اگر محاسبات آنان نشان بدهد که دکتر طاهری نمی آید و قصد دارد رهبری و انسجام بخشی نیروهای انقلابی را بر عهده بگیرد؛ باز هم این منافقین و لیبرال ها هستند که احساس ترس می کنند و مواجب بگیران آنان به او هجمه می کنند؛ چراکه ؛

اولا از ظهور حبیب انقلاب اسلامی دیگری در استان گلستان و در گام دوم انقلاب اسلامی با ویژگی ها و مشخصه های یاد شده بسیار هراس دارند

 ثانیا وجود یک مرجعیت سیاسی انقلابی در استان گلستان- بعنوان یکی از مهم ترین استان های الهام بخش در کشور و انقلاب اسلامی در گام دوم - در بازآفرینی نرم افزاری استان و تاثیر گذاری در دیگر استان ها نیز  تاثیرگذار خواهد بود.

و جالب تر اینکه براساس یک تحلیل و صرف نظر از محاسبات یاد شده ،حتی ایشان با وجود پیشینه و سوابق انقلابی یاد شده با میراث معنوی حبیب انقلاب اسلامی بخواهد از وحدت و مکانیزم وحدت بین نیروهای انقلاب سخن بگوید و رعایت و التزام بدان را نشان انقلابی گری و نقض آن را نشان غیرانقلابی بودن بداند؛ بازهم این منافقین و لیبرال ها هستند که احساس ترس می کنند و مواجب بگیران به نرخ روز خور آنان به او هجمه می کنند؛ چراکه وحدت کلمه نیروهای انقلابی کابوس ضد انقلاب است و همین وحدت کلمه رمز پیروزی و تحقق گام دوم انقلاب اسلامی است.

بنابراین در هر حال و هر صورت و به هر شکلی از حضور حجت الاسلام دکتر طاهری در عرصه یاد شده و برجسته شدن مرجعیت سیاسی- انقلابی اش در گام دوم انقلاب اسلامی در استان گلستان  منجر به ترس منافقین و این هجمه های مواجب بگیران آنان خواهد شد ؛چراکه آنان بخوبی می دانند که این خلف صالح حبیب انقلاب اسلامی بعنوان سرمایه اجتماعی- انقلابی استان گلستان چگونه می تواند در تحولات پیش رو در ماه های آینده و سال بیدار باش 98 و همچنین این تک تک سالهای مهم دهه پنجم در جبهه انقلاب اسلامی نقش آفرینی کند. ان شاء الله

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.